سه شنبه 02 مرداد، 1403

کدخبر: 16692 09:15 1403/03/27

ثبت رکورد‌های بی‌سابقه صبانور در تولید، فروش و استخراج

دسته‌بندی: صنعت و معدن

ثبت رکورد‌های بی‌سابقه صبانور در تولید، فروش و استخراج

دسته‌بندی: صنعت و معدن

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور (کنور) با اجرای برنامه‌های مدیریتی دقیق و تلاش پی‌گیر پرسنل، از آذرماه سال گذشته تا اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ رکورد‌های چشمگیری در تولید، فروش و استخراج به ثبت رسانده است که در این مطلب به آن پرداخته‌ایم.

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور با اجرای برنامه‌های مدیریتی صحیح موفق به ثبت رکورد‌های بی‌سابقه در بازه زمانی مذکور شد که نشان‌دهنده تدابیر مدیریتی دقیق و تلاش‌های بی‌وقفه کارکنان این شرکت است.

 

رکورد‌های چشمگیر در تولید کنسانتره

صبانور در سال ۱۴۰۲ با تدابیر مدیریتی و همت کارکنان خود موفق به ثبت رکورد‌های متعددی در تولید کنسانتره شده است. این شرکت توانسته است چهار رکورد روزانه تولید کنسانتره را در تاریخ‌های دوم و چهاردهم آذرماه و هشتم و نهم دی ماه به ترتیب با میزان‌های ۳۳۰۲ تن، ۳۳۰۶ تن، ۳۳۱۸ تن و ۳۳۲۰ تن ثبت کند. این موفقیت‌ها باعث شد تا کل تولید سالانه کنسانتره به میزان ۱،۴۶۹،۶۰۹ تن برسد، که نسبت به رکورد قبلی به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

 

ثبت بالاترین رکورد‌های تولید سالانه سنگ آهن

در زمینه تولید سنگ آهن، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور موفق شد بالاترین رکورد تولید سالانه را با میزان ۳،۵۲۴،۷۶۹ تن ثبت کند و در پایان سال، این رقم را به ۳،۸۵۷،۷۵۵ تن رساند. این جهش چشمگیر نشان‌دهنده تلاش مستمر و برنامه‌ریزی دقیق این شرکت برای افزایش بهره‌وری و تولید است.

 

رکورد‌های ماهیانه و سالانه ۱۴۰۳ کنور در تولید و فروش محصولات

در آغاز سال ۱۴۰۳، صبانور توانست با ادامه روند موفقیت‌آمیز خود، رکورد‌های جدیدی در تولید و فروش محصولات ثبت کند. گندله تولیدی این شرکت در فروردین‌ماه ۱۴۰۳ به میزان ۵۳،۶۵۳ تن رسید که این رقم نسبت به رکورد قبلی در فروردین ۱۳۹۹ افزایش قابل توجهی داشت. همچنین، فروش محصول کنسانتره در فروردین‌ماه ۱۴۰۳ با ثبت رکورد ۱۰۴،۰۴۰ تن، نسبت به فروردین سال ۱۴۰۰، رشد ۱۱.۵۷ درصدی را نشان داد.

 

در بخش استخراج سنگ آهن، صبانور توانست در فروردین‌ماه ۱۴۰۳ رکورد ماهیانه‌ای با مقدار ۲۸۶،۱۲۷ تن ثبت کند، که نسبت به رکورد قبلی در فروردین ۱۴۰۱ به میزان ۱۸۴،۳۱۹ تن، جهشی بزرگ محسوب می‌شود.

 

رکورد‌های بی‌نظیر در اردیبهشت ۱۴۰۳

در دومین ماه از سال ۱۴۰۳، صبانور موفق شد با پشتکار کارکنان و اجرای دقیق برنامه‌های مدیریتی، رکورد‌های بیشتری را ثبت کند. تولید گندله در اردیبهشت‌ماه به ۵۶،۶۴۷ تن رسید که نسبت به اردیبهشت ۱۴۰۱ به میزان ۵۲،۵۲۷ تن، افزایش داشته است. همچنین، تولید کنسانتره در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ به ۱۴۵،۸۲۹ تن رسید که نسبت به اردیبهشت ۱۴۰۰ با ۱۱۸،۳۵۲ تن، رشدی ۲۳.۲۱ درصدی را نشان می‌دهد.

 

تولید سنگ آهن دانه‌بندی شده نیز در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با مقدار ۲۸۳،۳۸۳ تن، رکورد قبلی به میزان ۲۳۲،۳۹۴ تن را شکست. علاوه بر این، استخراج سنگ آهن نیز با ثبت رکورد ۳۹۵،۶۰۲ تن در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳، نسبت به رکورد ۳۷۲،۷۷۱ تن در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، افزایشی چشمگیر داشت.

 

در بخش فروش، صبانور توانست در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ با فروش ۱۴۳،۶۷۵ تن کنسانتره، رکورد ماهیانه جدیدی ثبت کند که نسبت به ماه مشابه در سال گذشته با فروش ۱۱۰،۸۸۸ تن، نزدیک به ۳۰ درصد افزایش داشته است.

 

شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور توانسته است در مدت کوتاهی رکورد‌های تولید، فروش و استخراج را به‌طور چشمگیری ارتقا دهد. صبانور با ثبت این رکورد‌ها نشان داده که در مسیر رشد و توسعه پایدار قرار دارد و می‌تواند به عنوان مجموعه‌ای پویا تأثیرات مثبت خود را در توسعه معدنی و صنعتی کشور افزایش دهد.

 

یادآوری می‌شود شرکت معدنی و صنعتی صبانور از زیرمجموعه‌های مهم هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) به شمار می‌رود که بزرگ‌ترین تولیدکننده فرآورده‌های سنگ آهن در غرب کشور است و از مرحله اکتشاف، استخراج، فرآوری سنگ آهن تا تولید محصولات کنسانتره و گندله دانه‌بندی فعال می‌باشد. سنگ آهن دانه‌بندی این شرکت، در معادن باباعلی، گلالی و مجموعه معادن شهرک و کورکوره در استان‌های همدان و کردستان تولید می‌شود. محصول سنگ آهن دانه‌بندی معادن با مشخصات کیفی مطلوب به‌عنوان خوراک مصرفی کارخانجات کنسانتره‌سازی صبانور مورد استفاده قرارمی‌گیرد.

برچسب: ومعادن ، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور ، کنور ، هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزاتhttps://jahaneghtesad.com/direct/16692


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |