یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 1153 16:19 1401/12/27

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و ارز بیست و هفتم اسفند / سکه به کانال ۳۰ میلیون بازگشت

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و ارز بیست و هفتم اسفند / سکه به کانال ۳۰ میلیون بازگشت

امروز در بازار ارز و طلا قیمت دلار در بازار متشکل ارزی برای خرید ۴۰۲,۰۰ تومان و قیمت طلای ۱۸ عیار ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار و ۸۸۰ تومان است.

قیمت امروز طلا برای ۲۷ اسفند ماه  ۱۴۰۱ اعلام شد. بر این اساس هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. هر گرم طلای ۲۴ عیار ۳ میلیون و ۳۶۱ هزار ۱۷۳ تومان قیمت گذاری شد. همچنین هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۹۰ دلار به فروش می رسید. گفتنی است، قیمت امروز مثقال طلا به  ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت دلار امروز ۲۷ اسفند ماه

کانون صرافان قیمت امروز دلار را ۴۲ هزار و ۱۷۷ تومان برای خرید و ۴۲ هزار و ۴۹۷ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. همچنین بر اساس معاملات بازار مبادله ارز و طلای ایران قیمت امروز اسکناس دلار  ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت امروز حواله دلار ۳۶ هزار و ۶۰۰ تومان کشف شد.

قیمت سکه امروز بیست و هفتم اسفند ماه

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت امروز سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، به ۳۰ میلیون تومان رسید. قیمت امروز سکه طرح قدیم ۲۷ میلیون ۵۰۰ هزار تومان است. همچنین قیمت امروز نیم سکه ۱۸ میلیون تومان، ربع سکه ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. 

قیمت ارز ۲۷ اسفند ماه / قیمت یورو، قیمت لیر، قیمت پوند، قیمت درهم

نرخ ارزهای مختلف در بازار امروز به شرح زیر است:

کانون صرافان قیمت امروز یورو را ۴۵ هزار و ۸۲۵ تومان برای خرید و ۴۶ هزار و ۱۷۹ تومان برای فروش را اعلام کرد. در بازار متشکل ارزی نیز نرخ اسکناس یورو ۴۲ هزار و ۷۹۵ تومان، و نرخ حواله یورو ۳۸ هزار و ۹۶۳ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت امروز لیر امروز در بازار ارز تهران به دو هزار ۴۹۰ تومان رسید. قیمت امروز پوند در بازار آزاد ارز تهران نیز ۵۷ هزار و ۷۴۵ تومان است. کانون صرافان قیمت امروز درهم را ۱۲ هزار و ۵۷ تومان برای خرید و ۱۲ هزار و ۲۶۰ تومان برای فروش اعلام کرده است.  همچنین در مرکز مبادله ارز و طلا نرخ اسکناس درهم ۱۰ هزار و ۹۴۶ تومان قیمت‌گذاری شد و هر درهم حواله به ۹ هزار و ۹۶۶ تومان اعلام شده است.

https://jahaneghtesad.com/direct/1153


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |