پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 3055 13:50 1402/03/08

رشد ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در شرکت فولاد خوزستان

دسته‌بندی: تجارت ، صنایع مادر

رشد ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در شرکت فولاد خوزستان

دسته‌بندی: تجارت ، صنایع مادر

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از رشد ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در این شرکت در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در تامین نیاز بازارهای داخلی و تزریق شمش و اسلب، رشد ۶۹ درصدی داشته ایم.

 امین ابراهیمی با اشاره به عملکرد تولیدی دو ماهه ابتدایی امسال این شرکت اظهار کرد: درآمد فروش محصولات شرکت فولاد خوزستان در یک عملکردی موفق در ۲ ماهه نخست سال جاری به ۱۳ هزار و ۱۱۷ میلیارد تومان رسیده است که رشد ۹۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

وی افزود: درآمد فروش محصولات این شرکت در اردیبهشت امسال نیز به ۸۴۳۳ میلیارد تومان رسیده که بعد از درآمد فروش ۸۴۷۳ میلیارد تومانی در اسفند ۱۴۰۰، بالاترین درآمد فروش ماهانه در تاریخ این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: همچنین درآمد فروش فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال، ۱۱۰ درصد بیش از ماه مشابه سال قبل بوده است.

ابراهیمی عنوان کرد: تناژ فروش فولاد میانی (بیلت، بلوم و اسلب) فولاد خوزستان در بازارهای داخلی و خارجی در ۲ ماهه نخست ۱۴۰۲، حدود ۶۴۴ هزار تن بوده که رشد ۴۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

وی افزود: شاخص تامین نیاز بازار داخلی توسط فولاد خوزستان، یعنی تزریق شمش و اسلب به بازار داخلی، در ۲ ماهه نخست امسال بیش از ۳۸۳ هزار تن بوده که رشدی ۶۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل داشته است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به صادرات فولاد میانی در این شرکت گفت: در مجموع فروردین و اردیبهشت ماه امسال، صادرات فولاد میانی توسط فولاد خوزستان نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۲۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۶۱ هزار تن رسیده است.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: در یک عملکرد موفق، تناژ فروش فولاد میانی فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال به بیش از ۴۱۱ هزار تن رسید که رشد ۵۹ درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل را نشان می دهد.

 

 
 
برچسب: جهان اقتصاد ، صادرات ، اخبار روز ، شرکت فولاد خوزستان ، امین ابراهیمی ، بیلت ، اسلب ، بلوم ، فولاد میانیhttps://jahaneghtesad.com/direct/3055


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |