یکشنبه 13 اسفند، 1402

کدخبر: 6752 16:00 1402/05/31
دسته‌بندی: تجارت ، بازار

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی ضمن اشاره به اینکه مشکلی در تامین نهاده‌ها به جز سویا وجود ندارد، از بهتر شدن وضعیت عرضه مرغ در ماه‌های پیش رو خبر داد.

با بیان اینکه در تیرماه حدود ۱۳۲ میلیون قطعه جوجه‌ریزی انجام شده، اظهار کرد: برای مرداد هم پیش‌بینی می‌شود بیش از تیرماه جوجه‌ریزی انجام شود و در نتیجه در شهریور و مهر وضعیت عرضه مرغ نسبت به ماه‌های قبل بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: مشکلی در تامین نهاده‌ها وجود ندارد و تنها کنجاله سویا با تاخیر به بازار تزریق شد که البته توزیع این نهاده رو به افزایش است، ولی با توجه به میزان جوجه‌ریزی باید سرعت حمل و تحویل این نهاده به واحدهای مرغداری افزایش یابد.

مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی عنوان کرد : نهاده باید با میزان جوجه‌ریزی  متناسب بوده و دقت بیشتری در تامین کنجاله سویا صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه اتحادیه مرغداران گوشتی کشور اقدام به واردات تخم مرغ نطفه‌دار کرده و در تامین جوجه یکروزه نیز از تولید داخل و وارداتی استفاده می‌کند، گفت: تامین ارز مورد نیاز نهاده‌ها نه تنها در حال انجام است، بلکه بازار تا حدودی به ثبات رسیده است.

 

منبع: ایسنا

برچسب: جهان اقتصاد ، کنجاله ، مرغداران ، بازار مرغ ، جوجه ریزی ، مرغ ، واردات تخم مرغ ، جوجه یکروزه ، کنجاله سویا ، تامین ارز ، اخبار روز ، اتحادیه مرغداران ، مرغ گوشتیhttps://jahaneghtesad.com/direct/6752


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |