یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 2863 18:30 1402/03/05
دسته‌بندی: استان‌ها ، جامعه

استان اصفهان در حوزه‌های مختلف، چون فرهنگی، اقتصادی، صنفی و علمی پیشتاز است و صبر و استقامت مردم استان در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی مثال زدنی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب با اشاره به هوشیاری مسئولان و دستگاه‌های زیربط افزود: باید متوجه باشیم دشمن در تداوم جنگ ترکیبی و اقدماتی که سال قبل از آن نتیجه نگرفت برنامه‌های ایذایی و تروریستی را در دستور کار خود دارد.

وی با تاکید بر تلاش همه در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات، ادامه داد:دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو هستند.

وزیر اطلاعات گفت:یکی از برنامه ریزی‌های دشمن در سال جدید تلاش برای تبدیل شرایط نارضایتی‌های اقتصادی، معیشتی، اجتماعی، صنفی به چالش برای نظام است.

وی بحث ناهنجاری‌های اجتماعی را نکته مهم دیگری دانست که در فضای رسانه، فضای مجازی، اندیشکده‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی دشمن روی آن سرمایه گذاری کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در ادامه با اشاره به توجه و عنایت رهبر انقلاب اسلامی که تاکید دارند مجموعه نظام یک پیکرند و ارکان آن اعضای این پیکرند ادامه داد: این تقابل‌هایی که نسبت به همدیگر به شکل مصنوعی ایجاد می‌شودطبیعتا امسال که سال انتخابات است زمینه افزایش آن وجود دارد و باید تلاش شود که رقابت ها، اجازه گسست و فاصله ایجاد کردن بین مسئولان ما ندهد.

وی افزود: برخی افراد دنبال این هستند که اقدامات و خدمات دولت و مسئولان را زیر سوال برده یا تلاش می‌کنند آن‌ها را ضعیف جلوه دهند.

وزیر اطلاعات گفت: جوانان، اهل رسانه، کسانی که تریبون و رسانه دارند باید به نحوی سخن بگویند و عمل کنند که شرایط امیدبخشی را درجامعه افزایش دهند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب در ادامه گفت: در دولت مردمی و انقلابی آیت الله رئیسی شاهد رشد‌هایی در حوزه اقتصادی، جهش در فروش نفت، رشد در درآمد‌های مالیاتی بودیم.

وی افزود: در همین دوره شاهد کاهش نرخ بیکاری و تورم، رشد تولید و راه اندازی مجموعه‌هایی که احیانا ظرفیت‌های غیر فعال داشتند بوده ایم.

در ادامه این جلسه استاندار اصفهان گزارشی از اقدامات اجرایی و مصوبات سفر‌های استانی رئیس جمهور را ارائه کرد.

در پایان ضمن تجلیل از زحمات مدیرکل سابق اطلاعات استان اصفهان مدیرکل جدید معرفی شد.

همچنین از دیگر برنامه‌های وزیر اطلاعات حضور در گلستان شهدا و ادای احترام به مقام‌شهدا و علمای مدفون در تخت فولاد و همچنین با آیت الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان و نماینده، ولی فقیه و امام‌جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

 
برچسب: جهان اقتصاد ، خرمشهر ، فضای مجازی ، اخبار روز ، رسانه ، استان اصفهان ، شورای تامین ، وزیر اطلاعات ، ناهنجاری اجتماعیhttps://jahaneghtesad.com/direct/2863


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |