چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 11209 13:30 1402/10/12

2 تصمیم بانک مرکزی برای کاهش صف وام ازدواج و فرزندآوری

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بانک

2 تصمیم بانک مرکزی برای کاهش صف وام ازدواج و فرزندآوری

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بانک

مدیر اعتبارات بانک مرکزی از اختصاص منابع جدیدی از سوی بانک مرکزی به بانک‌های عامل برای پرداخت وام ازدواج و فرزند‌آوری خبرداد که ظرف چند روز آینده به بانک‌ها ابلاغ می‌شود.

در پی گلایه متقاضیان مبنی بر وجود صف در تسهیلات ازدواج و فرزندآوری، مهدی صحابی امروز به شبکه خبر اعلام کرد: در پی جلسه اخیر بانک مرکزی و دستور رئیس جمهور برای کاهش صف وام ازدواج،‌ منابع جدیدی از سوی بانک مرکزی علاوه بر سهمیه‌های قبلی برای بانک‌ها در نظر گرفته شده که ظرف چند روز آینده به بانک‌ها ابلاغ می‌شود.

 

وی افزود: تصمیم جدید بانک مرکزی برای کاهش و برچیده شدن صف 125 هزار نفری در وام ازدواج و 100 هزار نفری در وام فرزندآوری است و علاوه بر آن دو بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و رسالت که قبلا در شمار بانکهای عامل وام ازدواج نبودند،‌مقرر شد به عنوان عامل پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و فرزند آوری باشند و از چند روز آینده متقاضیان می‌توانند در این دو بانک هم ثبت نام وام کنند.

 

به گفته وی، این دو تصمیم جدید در بانک مرکزی برای تسریع در پرداخت وام‌های ازدواج و فرزندآوری گرفته‌ شده است تا صف وام‌های ازدواج و فرزندآوری کاهش یابد و وام‌ها به سرعت پرداخت شود.

 

فارس

برچسب: بانک مرکزی ، وام ازدواج ، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران ، وام فرزندآوری ، بانک رسالتhttps://jahaneghtesad.com/direct/11209


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |