شنبه 05 اسفند، 1402

کدخبر: 10335 16:10 1402/09/16

۱۶ مدرسه خیرساز در منطقه محروم پشتکوه فریدونشهر افتتاح می‎شود

۱۶ مدرسه خیرساز در منطقه محروم پشتکوه فریدونشهر افتتاح می‎شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: آیین افتتاح ۱۶ پروژه آموزشی و پرورشی در فریدونشهر برگزار می‌شود.

محمدرضا ابراهیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آئین افتتاح ۱۶ پروژه آموزشی و پرورشی در شهرستان فریدونشهر با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در روز پنجشنبه ۱۶ آذرماه برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: این پروژه‌ها، به همت خیران نیک‌اندیش و با همراهی ویژه مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان و با مشارکت دولت سیزدهم به ثمر رسیده و آماده بهره‌برداری است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان ضمن تمجید از تلاش‌های خیران مدرسه‌ساز و با اشاره به افتتاح مدارس شهرستان فریدونشهر در ۱۶ آذر ماه، افزود: اغلب این پروژه‌ها با مشارکت ۵۰ درصدی خیران و برخی دیگر نیز با مشارکت ۳۰ تا ۴۰ درصدی در آستانه افتتاح قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد: این ۱۶ پروژه در مجموع بیش از ۲۷۰۰ متر زیربنا دارند و برای احداث آن‌ها بالغ بر ۳۴۰ میلیون ریال از اعتبارات دولتی و به همین میزان نیز از کمک‌های خیران تخصیص داده شده است.

 

ابراهیمی ادامه داد: طی این آئین افتتاحیه، در مجموع ۳۴ کلاس درس به بهره‌برداری خواهد رسید که از این میان، دو مدرسه ۶ کلاسه، یک مدرسه ۳ کلاسه، شش مدرسه ۲ کلاسه و سایر پروژه‌ها یک کلاسه هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها، مدارس کانکسی و سنگی در بسیاری از روستاهای شهرستان فریدونشهر برچیده می‌شود تا دانش‌آموزان در فضایی امن و آرام به درس و تحصیل بپردازند.

برچسب: اصفهان ، آموزش و پرورش استان اصفهان ، شهرستان فریدونشهر ، مدرسه خیرساز ، منطقه پشتکوه فریدونشهرhttps://jahaneghtesad.com/direct/10335


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |