سه شنبه 01 خرداد، 1403

کدخبر: 10667 15:15 1402/09/27
دیپلماسی اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان با قدرت ادامه دارد

گسترش همکاری اصفهان و یونان در زمینه گردشگری و حمل‌ونقل

دیپلماسی اقتصادی در اتاق بازرگانی اصفهان با قدرت ادامه دارد

گسترش همکاری اصفهان و یونان در زمینه گردشگری و حمل‌ونقل

فرصت‌ها و توانایی‌های اصفهان در زمینه گردشگری و صنعت حمل‌ونقل با حضور هیئت تجاری از کشور یونان در اتاق بازرگانی اصفهان مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت.

به گزارش واحد توسعه ارتباطات اتاق بازرگانی اصفهان، رئیس کمیسیون گردشگری و صنایع‌دستی و عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی در این دیدار گفت: در اصفهان تولیدکننده‌های زیادی در زمینه‌های مختلف فعالیت می‌کنند که محصولات آنها قابلیت صادرات به سایر کشورها را دارد. همچنین در زمینه گردشگری نیز بستر همکاری‌های بیشتر در اصفهان فراهم است و علاقه‌مندیم در این حوزه ارتباطات خود را با سایر کشورها از جمله یونان گسترش دهیم. همچنین در حوزه‌های گردشگری صنایع‌دستی و فرش نیز که اصفهان حرف اول را می‌زند فرصت‌های زیادی برای همکاری و تعامل وجود دارد.


  مژگان ایزدی در ادامه افزود: در حال حاضر در تلاشیم خط‌هوایی اختصاصی اصفهان را راه‌اندازی کنیم تا بتوانیم به سایر کشورها از اصفهان پرواز مستقیم داشته باشیم. فرودگاه اصفهان نیز برای میزبانی از پروازهای خارجی و استفاده از کارگو ترمینال از استانداردهای بین‌المللی موردنیاز برخوردار است. اصفهان شهر صلح است و پیروان ادیان مختلف در طول تاریخ در کنار یکدیگر در اصفهان زیسته‌اند.


 
  فوتینی زینو، مدیرعامل شرکت یورو کارگو یونان نیز در این نشست گفت: شرکت ما در بزرگ‌ترین بندر یونان قرار دارد که یونان را به ایتالیا متصل می‌کند. با بیش از سی‌سال تجربه که در حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی داریم خدمات زیادی را می‌توانیم به علاقه‌مندان ارائه دهیم. خدمات متنوعی در زمینه حمل‌ونقل و گردشگری ارائه می‌دهیم. خدمات حمل‌ونقل جاده‌ای ما این اجازه را به مشتریان می‌دهد که به کل اروپا بدون هیچ محدودیتی دسترسی داشته باشند.


 در ادامه این نشست، فعالان اقتصادی، مدیران آژانس‌های گردشگری و بخش گردشگری سلامت و همچنین نمایندگانی از صنعت حمل‌ونقل اصفهان به معرفی خدمات خود و فرصت‌ها برای همکاری با شرکت یورو کارگو پرداختند و درباره گسترش همکاری‌ها رایزنی کردند.
 

 

برچسب: گردشگری ، حمل ونقل ، اصفهان ، اتاق بازرگانی اصفهان ، همکاری اصفهان و یونانhttps://jahaneghtesad.com/direct/10667


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |