یکشنبه 06 خرداد، 1403

کدخبر: 11796 17:00 1402/10/27

نهنگ های بیت کوین از خواب ۵ ساله بیدار شدند

دسته‌بندی: فناوری ، کریپتوکارنسی

نهنگ های بیت کوین از خواب ۵ ساله بیدار شدند

دسته‌بندی: فناوری ، کریپتوکارنسی

بر اساس داده‌های آرخام اینتلیجنس (Arkham Intelligence)، چند آدرس‌ بیت‌کوین (BTC) که از سال ۲۰۱۹ غیرفعال بوده‌اند، اکنون با تراکنش‌های بزرگی بازگشته‌اند‌ و نزدیک به ۴۹۸۵۲ بیت کوین به ارزش تقریبی ۲ میلیارد دلار را جابه‌جا کرده‌اند.

طبق گزارش‌ها، این تراکنش‌ها در ۵ تراکنش منحصربه‌فرد انجام شدند که در اولین تراکنش، ۹۹۵۲ بیت کوین به ارزش تقریبی ۴۲۷.۱۶ میلیون دلار جابه‌جا شد.

 

کیف پول دیگری نیز ۱۰۴۸۶ بیت کوین به ارزش ۴۵۰.۲۶ میلیون دلار را انتقال داد. علاوه بر این، بزرگ‌ترین تراکنش دارای ۱۱۱۱۵ بیت کوین معادل ۴۷۸.۱۵ میلیون دلار بود.

 

کیف پول‌های بعدی هم به ترتیب ۹۴۴۵ بیت‌کوین به ارزش ۴۰۵.۵۶ میلیون دلار و ۸۸۵۹ بیت کوین معادل ۲۸۱.۱ میلیون دلار را منتقل کردند. بیدار شدن کیف پول‌های به اصطلاح مرده، غیرعادی نیست.

 

با این حال، زمان‌بندی و روند تاریخی این کیف پول‌های خاص چرخشی را در بازار کریپتو نشان می‌دهند که نقل و انتقالات مذکور را جالب می‌کنند.

 

با توجه به داده‌های آرخام، ۲ تراکنش از ۵ تراکنش آدرس‌های BTC به کیف پولی با یک برچسب واحد منتقل شدند، در حالی که ۳ تراکنش باقی‌مانده به کیف پول‌های مختلف انتقال یافتند.

 

همچنین، چنین کیف پول‌هایی همیشه در همان زمان قفل شده و به‌طور همزمان بیدار می‌شوند. این بیداری مجدد آدرس‌های بیت‌ کوین در زمانی رخ داده که صنعت کریپتو همچنان درگیر تأیید صندوق‌های قابل معامله‌ در بورس (ETF) اسپات بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است.

 

همچنین، این اقدام زنجیره‌ای بزرگ در شبکه بیت‌ کوین پس از انتقال ۹ هزار BTC توسط شرکت گری‌اسکیل (Grayscale) صورت گرفت.

 

این امر نشان از تغییر موقعیت نهنگ‌های بازار کریپتو در جهت استفاده از روندهای فعلی بازار BTC دارد.با این وجود، چنین اقداماتی تاکنون تأثیر منفی‌ای بر قیمت بیت‌کوین نداشته است.

 

بر اساس داده‌های بازار، قیمت بیت‌کوین با ۰.۳ درصد افزایش در روز گذشته، اکنون به ۴۲۸۵۴ دلار رسیده است.

برچسب: رمز ارز ، بیت کوین ، ارزدیجیتالhttps://jahaneghtesad.com/direct/11796


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |