یکشنبه 24 تیر، 1403

کدخبر: 17085 11:30 1403/04/09

قابلیت جدید و آسان واتساپ برای ارسال یادداشت ویدیویی

دسته‌بندی: فناوری

قابلیت جدید و آسان واتساپ برای ارسال یادداشت ویدیویی

دسته‌بندی: فناوری

اکنون می‌توانید با روشی بسیار ساده‌تر و سریع‌تر به یادداشت‌های ویدیویی واتساپ پاسخ دهید.

واتساپ قابلیت‌های مختلفی ارائه می‌دهد که برخی از آن‌ها محبوب هستند و برخی دیگر نه. یکی از ویژگی‌های کم‌کاربرد، یادداشت ویدیویی (Video Note) است. با این قابلیت می‌توانید با نگه‌داشتن دکمه‌ی دوربین در گوشه‌ی پایین سمت‌راست چت، ویدیویی را ضبط و با رهاکردن انگشت، آن را به‌طور مستقیم ارسال کنید. یادداشت ویدیویی به شما اجازه می‌دهد به‌سرعت و بدون‌دردسر در چت‌های خود ویدیو به‌اشتراک بگذارید.

 

با اینکه افراد زیادی از یادداشت ویدیویی واتساپ استفاده نمی‌کنند، این پیام‌رسان همچنان به بهبود ویژگی مذکور اهمیت می‌دهد. تاکنون، برای پاسخ به یادداشت ویدیویی با یادداشت ویدیویی دیگر، باید انگشت خود را روی آن نگه می‌داشتید، گزینه‌ی Reply را از بالای صفحه‌ی چت انتخاب می‌کردید، دوباره دکمه‌ی دوربین را نگه می‌داشتید و سپس با رهاکردن آن، پاسخ ویدیویی خود را ارسال می‌کردید. خوشبختانه واتساپ اکنون پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی را آسان‌تر کرده است.

طبق اعلام سم‌موبایل، در جدیدترین نسخه‌های پایدار واتساپ برای اندروید (نسخه‌ی ۲٫۲۴٫۱۲٫۷۸) و iOS (نسخه‌ی ۲۴٫۱۳٫۲)، دکمه‌ی Reply درکنار یادداشت‌های ویدیویی دریافتی نمایش می‌یابد. با ضربه‌زدن روی این دکمه، اپلیکیشن دوربین باز می‌شود و شمارنده‌‌ی سه ثانیه‌ای را نشان می‌دهد و سپس ضبط ویدیو را آغاز می‌کند. هر زمان که ضبط ویدیوی خود را تمام کردید، دکمه‌ی Send را در پایین سمت‌راست صفحه بزنید تا در محیط چت ارسال شود. این میانبر جدید، پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی را بسیار ساده‌تر می‌کند.

 

قابلیت جدید پاسخ به یادداشت‌های ویدیویی واتساپ درحال حاضر در کشور هند روی نسخه‌ی اندروید دردسترس قرار دارد و انتظار می‌رود در طی روزهای آینده در سایر نواحی جهان نیز دردسترس قرار گیرد.

برچسب: واتساپ ، ارسال یادداشت ویدیویی در واتساپhttps://jahaneghtesad.com/direct/17085


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |