یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 16813 12:40 1403/03/30
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مجمع عمومی عادی سالیانه؛

فولاد هرمزگان دومین عرضه‌کننده تختال در کشور است

دسته‌بندی: صنعت و معدن
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مجمع عمومی عادی سالیانه؛

فولاد هرمزگان دومین عرضه‌کننده تختال در کشور است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در مجمع عمومی عادی سالیانه گفت: فولاد هرمزگان در سال ۱۴۰۲ با ۵۵ روز قطعی برق و ۴۵ روز قطعی گاز مواجه شد که زیان ناشی از این موضوع به نزدیک به دو هزار میلیارد تومان رسید در سال جاری نیز در خرداد ماه با کمبود برق مواجه شده‌ایم.

علی‌رغم همه این مشکلات، فولاد هرمزگان توانست یک میلیون و ۳۹۴ هزار تن تختال و یک میلیون و ۵۵۳ هزار تن آهن اسفنجی تولید کند و ایفای نقش خود را در صنعت فولاد کشور تداوم بخشد.

 

فولاد هرمزگان سهم ۳۰ درصدی از عرضه تختال در بازار داخلی را برعهده دارد و دومین عرضه‌کننده این محصول در کشور است.

 

این شرکت با صادرات بیش از ۷۰۰ هزار تن محصول در سال گذشته سهم دو درصدی از بازار این محصول را در بازارهای جهانی داشته است.

 

در سال آینده با بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای فولاد هرمزگان به ویژه پروژه‌های احیا مستقیم، جهش تولید فولاد هرمزگان رقم خواهد خورد و دیگر شاهد خرید آهن اسفنجی به عنوان ماده اولیه اصلی نخواهیم بود که این امر به رشد قابل توجه سودآوری منجر خواهد شد.

 

در پایان مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد هرمزگان تقسیم سود به میزان ۶۰ درصد از سود خالص مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

برچسب: شرکت فولاد هرمزگان ، دومین عرضه‌کننده تختال ، مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد هرمزگانhttps://jahaneghtesad.com/direct/16813


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |