شنبه 11 آذر، 1402

کدخبر: 5430 14:32:00 1402-04-25
مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین آغاز عملیات بهره‌برداری آنومالی ۱۱ ساغند یزد:

فولاد مبارکه روی سختکوشی و تلاش مردم این خطه سرمایه‌گذاری کرده است

دسته‌بندی: صنایع مادر
مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین آغاز عملیات بهره‌برداری آنومالی ۱۱ ساغند یزد:

فولاد مبارکه روی سختکوشی و تلاش مردم این خطه سرمایه‌گذاری کرده است

دسته‌بندی: صنایع مادر

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه بیش از آن که بر روی خاک این سرزمین باشد، روی سخت‌کوشی و تلاش مردم این خطه است و امیدواریم که این حضور سرآغاز تحولات جدی باشد.

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه در آیین آغاز عملیات بهره‌برداری آنومالی ۱۱ مجتمع معدنی و صنعتی سپهبد شهید سلیمانی ساغند اردکان گفت: سرمایه‌گذاری فولاد مبارکه بیش از آن که بر روی خاک این سرزمین باشد، روی سخت‌کوشی و تلاش مردم این خطه است و امیدواریم که این حضور سرآغاز تحولات جدی باشد. فولاد مبارکه متعلق به جای‌جای میهن اسلامی، افتخار هر ایرانی و به وسعت ایران است. امروز در سرزمینی هستیم که به نام سردار دل‌ها، سردار حاج قاسم سلیمانی نام‌گذاری شده و این حضور قطعاً مایه برکت خواهد بود.

طیب‌نیا تاکید کرد: تولید فولاد همتراز با پیشرفت‌های تکنولوژیک کشور است و امیدواریم بتوانیم در تولید فولاد افتخارآفرینی‌ کنیم. با توسعه‌های انجام‌شده به لحاظ ذخایر سنگ آهن با محدودیت‌هایی مواجه هستیم، بنابراین می‌طلبد که در حوزه اکتشاف، استخراج معادن عمیق، کم‌عیار و هماتیتی، سرمایه‌گذاری جدی انجام گیرد که فولاد مبارکه سعی داشته در این حوزه پیشتاز باشد و فرصت فراهم‌شده برای اکتشاف و استخراج معادن سنگ آهن قابل تقدیر است.

وی افزود: امروز فولاد مبارکه با سرمایه‌گذاری ۱۰ هزار میلیارد تومانی در ساغند اردکان، اشتغال‌آفرینی مستقیم و غیرمستقیم برای صدها نفر ایجاد می‌کند و فعالیت پررنگی در این منطقه را آغاز خواهد کرد که البته از گذشته این سرمایه‌گذاری‌ها وجود داشته و ادامه خواهد داشت. فولاد مبارکه در هر نقطه‌ای که حضور پیدا کرده موفق بوده و امیدواریم که در این منطقه نیز با کمک مسئولین، مردم این سرزمین را منتفع کند.

 

 منبع: روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه

برچسب: جهان اقتصاد ، سرمایه گذاری ، فولاد مبارکه ، اشتغال آفرینی ، اخبار روز ، اردکان ، محمدیاسر طیب‌نیا ، سختکوشی ، آنومالی 11 ، ساغند یزدhttps://jahaneghtesad.com/direct/5430


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |