یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 1291 15:19 1402/01/07
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت مطرح کرد:

عزم فولاد مبارکه برای تحقق رشد تولید در سال ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار نوروزی با کارکنان این شرکت مطرح کرد:

عزم فولاد مبارکه برای تحقق رشد تولید در سال ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید، اقدامات ارزشمندی در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفت و گام‌های بلندی در حوزه اشتغال‌آفرینی توسط فولاد مبارکه برداشته شد.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در دیدار نوروزی با کارکنان، ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، از عزم این شرکت برای تحقق رشد تولید در سال جدید خبر داد و گفت: در سال گذشته رکوردهای تولید متعددی در فولاد مبارکه به ثبت رسید، اقدامات ارزشمندی در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان صورت پذیرفت و گام‌های بلندی در حوزه اشتغال‌آفرینی توسط فولاد مبارکه برداشته شد.

گروه فولاد مبارکه برای تحقق شعار سال ۱۴۰۱ اتفاقات خوبی را رقم زد و در این راستا موفق به ثبت بیش از ۶۰ رکورد تولید روزانه، ماهانه و سالانه شد و ۱۴ محصول جدید را تولید کرد که تلاش کارکنان در این مسیر بسیار قابل تقدیر است. تقارن ماه مبارک رمضان و آغاز سال جدید، فرصت مغتنمی برای کسب توفیق در رشد تولید است که باید آن را از خداوند منّان طلب کنیم و موفقیت‌های آینده را باید در همین ماه از پروردگار متعال بخواهیم.

فولاد مبارکه نقش موثری در رشد اقتصادی کشور دارد؛ امروز اقتصاد کشور به تولید صنایع بزرگی همچون فولاد مبارکه نیاز دارد، بنابراین رکوردزنی‌های تولید و افتخارآفرینی‌های این صنعت بسیار ارزشمند است.

برچسب: جهان اقتصاد ، دانش بنیان ، اشتغال آفرینی ، اخبار روز ، شرکت فولاد مبارکه ، محمدیاسر طیب نیا ، دیدار نوروزیhttps://jahaneghtesad.com/direct/1291


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |