شنبه 23 تیر، 1403

کدخبر: 9212 13:30 1402/08/15

طرح بیمه‌نامه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان (طرح میعاد)

طرح بیمه‌نامه مستمری ویژه بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان (طرح میعاد)

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از تهیه و اجرایی شدن طرح بیمه‌ای با همکاری شرکت بیمه معلم به منظور پرداخت مستمری به فرهنگیان بازنشسته عضو موسسه از محل سهم‌الشرکه آنها خبر داد و گفت: بازنشستگان از طریق نصب اپلیکیشن «بامعلم» می‌توانند در این طرح ثبت‌نام کنند و از مزایای این طرح شامل مستمری مادام‌العمر، پوشش فوت، سود سالانه، پرداخت وام و … برخوردار شوند.

 

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی با توصیه به فرهنگیان برای ادامه عضویت در موسسه پس از بازنشستگی به منظور بهره‌مندی از مزایای این طرح، افزود: هدف این طرح، نگاه ویژه موسسه به نیازهای فرهنگیان بازنشسته در بحث کیفیت سلامت (ارائه بیمه اکمل درمان) و افزایش مستمری در دوره بازنشستگی است.

 

وی با اشاره به مزایای بیمه مستمری برای بازنشستگان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده یا ذینفع به نسبت سرمایه شخص سی روز پس از صدور بیمه نامه، پوشش فوت عادی و فوت بر اثر حادثه، وام با کارمزد پایین و بدون ضامن دو سال پس از صدور بیمه نامه، سود مشارکت سالانه قابل برداشت از مزایای این طرح است.

 

مدیرعامل موسسه افزود: از سایر مزایای این طرح می‌توان به امکان برخورداری از مزایای بیمه اکمل درمان تکمیلی با پرداخت حق بیمه اندک و همچنین استفاده از تخفیف بیمه‌ای در رشته‌های مختلف از جمله بیمه ثالث و بدنه خودرو و آتش سوزی و ..‌. اشاره کرد.

 

دکتر نجف‌پور با اشاره به بخشنامه شماره 800 با موضوع «استمرار عضویت و عدم تسویه حساب» فرهنگیان عضو موسسه، اظهار داشت: طبق این بخشنامه فرهنگیان در شرف بازنشستگی عضو موسسه می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، فرم شماره 4 را تکمیل و استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

 

وی با بیان اینکه فرهنگیانی که استمرار عضویت می‌دهند می‌توانند در هر زمان نسبت به بازخرید بیمه خود اقدام کرده و پول خود را دریافت کنند، یادآور شد: فرهنگیانی که در طرح بیمه‌نامه مستمری ثبت نام‌ می‌کنند همانند سایر اعضا از طرح ارزش مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز برخوردار خواهند شد.

 

فرهنگیان عزیز برای اطلاع از جزییات این طرح و ثبت‌نام، پس از نصب اپلیکیشن «بامعلم»، وارد قسمت طرح میعاد شد ه و ثبت‌نام خود را کامل کنند. همچنین جهت اطلاعات بیشتر و یا سوالات احتمالی با شماره تلفن 02184223 تماس حاصل فرمایید.

صفحه اقتصاد

برچسب: بیمه معلم ، صندوق ذخیره فرهنگیان ، بیمه‌ مستمری ، طرح میعاد ، بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیانhttps://jahaneghtesad.com/direct/9212


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |