دوشنبه 03 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 13081 08:30 1402/12/07
در ۱۱ ماهه امسال صورت گرفت؛

صادرات گمرکات استان اصفهان به ۹۲ کشور جهان

دسته‌بندی: استان‌ها
در ۱۱ ماهه امسال صورت گرفت؛

صادرات گمرکات استان اصفهان به ۹۲ کشور جهان

دسته‌بندی: استان‌ها

مدیرکل گمرکات استان اصفهان بیان داشت: در ۱۱ ماهه ۱۴۰۲ تشریفات صادرات کالا از گمرکات استان اصفهان به مقصد ۹۲ کشور جهان صورت پذیرفته است.

رسول کوهستانی پزوه گفت: طی این مدت صادرات از طریق گمرکات استان اصفهان به میزان ۲ میلیون و ۱۱۵ هزارتن و به ارزش یک میلیارد و ۳۲۲ میلیون دلار بوده است که تقریبا معادل مدت مشابه سال قبل می باشد.

 

مدیرکل گمرکات استان اصفهان خاطر نشان کرد: حدود ۶۸ درصد از تشریفات کالاهای صادراتی استان در خارج از اماکن گمرکی و در محل واحدهای تولیدی و انبار صاحب کالا به صورت  ارزیابی در محل  و ۳۱ درصد به صورت حمل یکسره و فقط ۱ درصد کالاهای صادراتی تخلیه در انبارهای گمرک داشته است. 

 

مدیرکل گمرکات استان اصفهان اقلام صادراتی گمرکات استان اصفهان را ۷۵۹ نوع کالا برشمرد و  اظهار داشت: طی این مدت ۸۷ درصد از کل  محصولات صادراتی گمرکات استان اصفهان شامل؛چدن آهن و فولاد و مصنوعات آن، محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی، فرش ماشینی و دستباف، محصولات لبنی  و مس و مصنوعات آن بوده است.

 

 رسول کوهستانی پزوه تعداد کشورهای هدف صادرات از طریق گمرکات استان اصفهان 92 کشور برشمرد و تصریح کرد: در ۱۱ ماهه امسال ۸۲ درصد از کل صادرات گمرکات استان اصفهان به پنج کشور عراق، پاکستان، افغانستان، ترکیه و امارات متحده عربی بوده است.

 

 

 

برچسب: صادرات ، اصفهان ، گمرکات استان اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/13081


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |