جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 3503 10:10 1402/03/16

《 سجا سونگون 》راه اندازی شد

دسته‌بندی: صنعت و معدن

《 سجا سونگون 》راه اندازی شد

دسته‌بندی: صنعت و معدن

مدیر مجتمع مس سونگون با اعلام این خبر گفت : در راستای بهره‌برداری بهینه از نیروی منابع انسانی و قرار دادن فرصت شغلی برابر به افراد متخصص که خدمات غیر حضوری اشتغال را در اختیار متقاضیان واجدالشرایط، قرار می‌دهد سامانه جامع اشتغال مجتمع مس سونگون (سجا سونگون) www.sajasungun.ir راه اندازی شد.

دکتر عباسزاده افزود: این سامانه با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی از متقاضیان اشتغال در سطح استان و گزینش افراد توانمند بر حسب نیازهای شرکت‌های پیمانکاری مجتمع در زمینه جذب منابع انسانی ایجاد شده است که نیاز سنجی، طراحی و پیاده سازی صفر تا صد سامانه اشتغال توسط امور منابع انسانی مجتمع مس سونگون انجام شده است.

وی با بیان اینکه به جرأت می‌توان گفت سامانه طراحی شده برای اشتغال، از حیث غنی بودن و دریافت اطلاعات از متقاضیان کار در زمره اولین‌ها در سطح کشور می‌باشد، گفت: در این سامانه، اطلاعات اولیه تأثیرگذار در شرایط جذب از متقاضیان دریافت شده و بر حسب نیاز شرکت‌ها در کمیته اشتغال مجتمع بررسی و نسبت به گزینش افراد توسط شرکت‌های پیمانکاری اقدام می‌گردد.

مدیر مجتمع مس سونگون با اشاره به اینکه امتیازدهی به متقاضیان بر حسب معیارهای تعریف شده توسط منابع انسانی مجتمع جهت اجرای عدالت و شفاف‌ سازی در جهت جذب، از کاربردهای مهم دیگر این سامانه می‌باشد افزود: هر کدام از متقاضیان با توجه به اطلاعاتی که در سامانه ثبت می‌نمایند به صورت اتوماتیک توسط سامانه، رتبه بندی شده و این مهم در انتخاب عدالت محور متقاضیان تاثیر می‌گذارد.

برچسب: جهان اقتصاد ، اشتغال ، منابع انسانی ، اخبار روز ، مس سونگون ، پیمانکاری ، بانک اطلاعاتی ، سجاسونگون ، نیازسنجیhttps://jahaneghtesad.com/direct/3503


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |