شنبه 23 تیر، 1403

کدخبر: 12308 05:40 1402/11/12
در آستانه دهه فجر:

زنگ انقلاب با حضور استاندار اصفهان نواخته شد

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها
در آستانه دهه فجر:

زنگ انقلاب با حضور استاندار اصفهان نواخته شد

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها

در آیینی با حضور استاندار اصفهان، زنگ انقلاب در یکی از مدارس دولتی شهر اصفهان نواخته شد.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، چهارشنبه یازدهم بهمن‌ماه، در این آیین ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، بیان کرد: امروز ما به پیشواز دهه فجر انقلاب اسلامی رفته‌ایم؛ ۱۲ بهمن سال ۱۳۵۷ روز پنجشنبه بود و امسال نیز ۱۲ بهمن پنجشنبه است که این مطابقت را به فال نیک می‌گیریم.

 

وی ادامه داد: آنچه رمز پیروزی انقلاب و دوام و بقای آن شد، وحدت کلمه است که در نخستین روز ورود امام خمینی(ره) به ایران نیز مورد تأکید قرار گرفت؛ امام راحل وحدت کلمه را سرّ پیروزی مردم بر استکبار و طاغوت می‌دانستند‌.

دکتر مرتضوی عنوان کرد: وحدت کلمه همان چیزی است که از سال ۵۷ تا امروز که ما در حال مبارزه هستیم، پیروز نگاهمان داشته است.

 

استاندار اصفهان اذعان کرد: در بدو پیروزی انقلاب اسلامی ما در ایران تعداد زیادی پزشک هندی و پاکستانی داشتیم؛ اما امروز دانشجویان بسیاری از کشورهای دنیا در ایران درس پزشکی می‌خوانند.

وی اضافه کرد: در دوران طاغوت، اختیار بسیاری از دارایی‌ها و سرمایه‌های ملی ایرانیان در اختیار مردم نبود؛ تعداد زیادی مستشار آمریکایی و اروپایی در ایران حضور داشتند اما امروز به برکت استقلال روی پای خودمان ایستاده‌ایم.

 

دکتر مرتضوی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را رمز پیروزی دانست و خاطرنشان کرد: امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم و این همان اتفاقی است که سرنوشت ما را تعیین می‌کند؛ از طریق مجلس شورای اسلامی است که مردم خودشان برای کشور قانون تعیین می‌کنند و از این راه، استقلال کشور حفظ می‌شود.

برچسب: دهه فجر ، اصفهان ، استاندار اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/12308


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |