شنبه 01 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 10462 16:15 1402/09/20

رشد ۴۳۳۳ واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات دوشنبه

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بورس

رشد ۴۳۳۳ واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات دوشنبه

دسته‌بندی: بازار سرمایه ، بورس

شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از ۴۰۰۰ واحدی مواجه شده است.

 شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از ۴۳۳۳ واحدی مواجه شده و به جایگاه ۲ میلیون و ۱۶۵ هزار واحد رسیده است.

 

نمادهای شاخص ساز، حکشتی، فارس، تایر، کگل، خودرو و خساپا بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل بورس از خود بر جای گذاشته اند. در یک ساعت و ۲ دقیقه‌ای که از بازار می‌گذرد ارزش معاملات خرد عدد ۱,۹۵۵ میلیارد تومان را به ثبت رسانده است.

 

در یک هفته گذشته برآیند معاملات در بازار سهام، خروج نقدینگی حقیقی (فروش حقیقی به حقوقی) به ارزش ۱۲۱ میلیارد تومان را نشان می‌دهد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی برای چهارمین روز متوالی با ثبت رقم ۵۹ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. در یک هفته گذشته بر شدت خروج هم نسبت به میانگین ماهانه افزوده شده است.

 

برآیند معاملات صندوق‌های درآمد ثابت نیز در یک هفته گذشته حاکی از ۱۷۹ میلیارد تومان خروج نقدینگی حقیقی از این صندوق‌ها است. خروج نقدینگی از این صندوق می‌تواند نکته مثبتی برای بازار سهام باشد. امروز نیز روند خروج نقدینگی حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت برای سومین روز متوالی با ثبت رقم ۱۳۴ میلیارد تومان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که در یک هفته گذشته شیب خروج از این صندوق‌ها نسبت به میانگین ماهانه در حال کاهش است.

 

ارزش صف‌های خرید ۱۷۵ میلیارد تومان است که کاهش ۹۰ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی را نشان می‌دهد.این در حالی است که ارزش صف‌های فروش با افزایش ۲۱ میلیارد تومانی نسبت به میانگین هفتگی، در محدوده ۲۶۶ میلیارد تومان قرار دارد.

 

مهر

برچسب: بورس ، سهام ، شاخص کل ، بازارسرمایهhttps://jahaneghtesad.com/direct/10462


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |