یکشنبه 13 اسفند، 1402

کدخبر: 9851 11:30 1402/09/04

در هجدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی؛ فولاد هرمزگان سه رتبه نخست و دو رتبه دوم را کسب کرد

در هجدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی؛ فولاد هرمزگان سه رتبه نخست و دو رتبه دوم را کسب کرد

هجدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی با درخشش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان همراه بود و این شرکت توانست در سه آیتم رتبه نخست و دو آیتم رتبه دوم را در میان برترین روابط عمومی‌های کشور کسب کند.

به گزارش جهان اقتصاد و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، هجدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی انجمن متخصصان روابط عمومی در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری جهاد دانشگاهی با حضور جمع کثیری از متخصصان، اساتید و مدیران حوزه روابط عمومی برگزار شد و عملکرد روابط عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیر دولتی در 11 بخش و در حوزه‌های تبلیغات و اطلاع‌رسانی مکتوب و دیجیتال و برنامه‌ریزی‌‌های رسانه‌ای و حوزه‌های مختلف چاپ و نشر، تبلیغات، رسانه‌های دیجیتال، فیلم و کلیپ و تیزر و … مورد بررسی قرار گرفت که به بهترین عملکردها لوح تقدیر و تندیس جشنواره اهدا شد.

 

این جشنواره با درخشش فولاد هرمزگان همراه بود و با داوری میان یک هزار و 700 اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، روابط عمومی این شرکت توانست در زمینه تیتر، سرمقاله و مصاحبه رتبه نخست را در میان انتشارات روابط عمومی‌های سراسر کشور به دست آورد. همچنین این شرکت موفق به کسب رتبه دوم در زمینه شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی و کتاب شد.

 

برچسب: شرکت فولاد هرمزگان ، جشنواره انتشارات روابط عمومیhttps://jahaneghtesad.com/direct/9851


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |