یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 11 08:27 1401/10/30
خبر خوش برای خریداران دناپلاس از بورس

خبر مهم: کدام خودروها زودتر از موعد تحویل داده می شوند؟

دسته‌بندی: بدون سرویس
خبر خوش برای خریداران دناپلاس از بورس

خبر مهم: کدام خودروها زودتر از موعد تحویل داده می شوند؟

دسته‌بندی: بدون سرویس

گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که تعهدات دناپلاس دستی بورس کالایی به موقع و حتی زودتر تحویل می‌شود.

دوشنبه هفته‌ای که گذشت (۲۶ دی ماه)  ۱۰ هزار دستگاه دناپلاس دستی در بستر بورس کالا با قیمت ۳۸۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معاملات شد.

در حالیکه موعد تحویل این خودرو‌های دناپلاس دستی سفید که برای اولین بار در بورس کالا عرضه شده‌اند، روز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ درب انبار کارخانه اعلام شده بود، حال گروه صنعتی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از تحویل به‌موقع این خودرو‌ها خبر داده است.

 

در این اطلاعیه آمده است:

''در پی انتشار اخبار نادرست در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تاخیر در تحویل دناپلاس‌های عرضه شده در بورس کالا، تاکید می‌شود این موضوع صحت نداشته و تمامی تعهدات در موعد مقرر انجام خواهد شد.

 شرکت ایران‌خودرو در تحویل تمامی تعهدات ایجاد شده از طریق بورس کالا به موقع عمل کرده و حتی زودتر از موعد نیز خودرو‌ها تحویل خریداران شده است؛ تحویل خودرو‌های دنا پلاس‌هایی که اخیرا به تعداد ۱۰ هزار دستگاه عرضه شده نیز به‌زودی آغاز خواهد شد و تا پیش از پایان اسفند ماه امسال، همه تعهدات این خودرو طبق موعد تعیین شده تحویل خواهند شد. ''

 

ایران‌خودرو در رابطه با اخبار نادرستی که در اطلاعیه خود به آن اشاره داشته، اعلام کرده است: ''در روز گذشته (پنجشنبه) متن یکی از قرارداد‌های مشتریان که موعد تحویل آن به علت اشتباه‌ِ اپراتور سیستم، ۹۵ روزه درج شده در شبکه‌های اجتماعی دست‌به‌دست شده است؛ با توجه به اینکه فروش در بورس کالا تجربه جدید در عرضه محصولات است، پس از دریافت اطلاعات از بورس کالا و در حین ورود اطلاعات به سیستم ایران‌خودرو، خطای اپراتور منجربه درج اطلاعات نادرست موعد تحویل محصول شده است. ''

 

یادآوری می‌شود که در آذر ماه امسال نیز، گروه صنعتی ایران‌خودرو، تاکید و اعلام کرده بود که به دنبال برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برای خودرو‌های عرضه شده در بورس کالا امکان تحویل زودتر از موعد تعیین شده فراهم است.

 

منبع: ایبنا

برچسب: جهان اقتصاد ، بورس کالا ، دناپلاس ، عرضه خودرو ، اخبار روزhttps://jahaneghtesad.com/direct/11


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |