شنبه 05 اسفند، 1402

کدخبر: 10286 13:15 1402/09/15

حضور هلدینگ پتروپالایش اصفهان در ۲ نمایشگاه پژوهش و فناوری

حضور هلدینگ پتروپالایش اصفهان در ۲ نمایشگاه پژوهش و فناوری

رئیس اداره پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان گفت: این هلدینگ همزمان با هفته پژوهش در ۲ نمایشگاه پژوهش و فناوری در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و دانشگاه اصفهان حضور یافت.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پترو پالایش اصفهان محسن مرادمند با اشاره به برنامه‌های هفته پژوهش اظهار داشت: مقوله پژوهش و فناوری در هلدینگ پتروپالایش به عنوان اصلی مهم در دستور کار قرار دارد و از این رو برای استفاده از ظرفیت‌های موجود در این عرصه حضور در رویدادهای علمی و فناوری از رویکردهای این مجموعه است. 

 

وی با بیان اینکه به مناسبت هفته پژوهش ۲ نمایشگاه علمی و پژوهشی در اصفهان برپا شده که هلدینگ پتروپالایش اصفهان در آنها حضور پر رنگ دارد، تصریح کرد: یکی از این نمایشگاه‌ها، نمایشگاه پژوهش و فناوری در برج فناوری شهرک علمی تحقیقاتی است که از ۱۳ تا ۱۵ آذرماه ادامه دارد. 

 

وی افزود: هلدینگ پترو پالایش اصفهان همراه با سه شرکت زیر مجموعه خود شامل مشعل پویا، اکسیر ایرانیان و سهروردی صفاهان در این نمایشگاه حضور یافته است.

 

رئیس اداره پژوهش و فناوری هلدینگ پترو پالایش اصفهان با اشاره به اینکه در نمایشگاه پژوهش و فناوری برج فناوری شهرک علمی و فناوری شرکت های دانش بنیان حضور یافته و با صنایع بزرگی همچون هلدینگ پتروپالایش اصفهان، فولاد مبارکه، ذوب آهن و غیر ارتباط می‌گیرند گفت: در این ارتباط شرکت‌های دانش بنیان داشته‌های خود را برای صنایع بزرگ معرفی و همچنین صنایع بزرگ نیز نیازهای خود را در حوزه قطعات، مواد اولیه و تجهیزات وارداتی اعلام می‌کنند. 

 

وی با تاکید بر اینکه زمینه حضور شرکت‌های دانش بنیان در هلدینگ پتروپالایش اصفهان برای پیشبرد اهداف این هلدینگ پیش بینی شده است، افزود: ما این آمادگی را داریم که مطالعات و رساندن پروژه‌های شرکت‌های دانش بنیان به مرحله آزمایشگاهی را فراهم کنیم و پس از آن محصول تولید شده را در صورت امکان با همکاری خود شرکت دانش بنیان و در غیر این صورت با همکاری شرکت‌های بزرگتر به تولید انبوه برسانیم. 

 

وی اضافه کرد: نمونه بارز این همکاری در پروژه KHT و تعدادی دیگر از واحدهای پالایشگاهی است که با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناورانه در حال بهره‌برداری است. 

 

مرادمند با اشاره به رویداد پژوهش و فناوری در دانشگاه اصفهان نیز گفت: در این رویداد که با محوریت ارتباط صنعت و دانشگاه برنامه‌ریزی شده مسئولان شرکت‌های بزرگ همچون هلدینگ پترو پالایش اصفهان، فولاد مبارکه، ذوب آهن، گروه صنعتی انتخاب و غیر حضور دارند ‌و ارتباط شرکت‌های دانش بنیان، دانشگاهیان و صنایع را تعریف می‌کنند. 

 

وی با بیان اینکه در این رویداد استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی برای پروژه‌های توسعه هلدینگ پتروپالایش اصفهان در دستور کار است، تصریح کرد: این بار نیز می‌تواند بار علمی بهره‌برداری از پروژه‌ها را در هلدینگ پتروپالایش اصفهان تقویت کند.

 

رئیس اداره پژوهش و فناوری هلدینگ پتروپالایش اصفهان اضافه کرد: رویداد پژوهش و فناوری در دانشگاه اصفهان به دلیل افزایش آلاینده‌های جوی تا روز یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

برچسب: هلدینگ پترو پالایش اصفهان ، سهروردی صفاهان ، اکسیر ایرانیان ، مشعل پویا



https://jahaneghtesad.com/direct/10286


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |