پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 2789 08:44 1402/03/04

تحقق‌ خواسته‌های مردم مسئولیت اجتماعی چادرملو است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

تحقق‌ خواسته‌های مردم مسئولیت اجتماعی چادرملو است

دسته‌بندی: صنعت و معدن

تحقق‌ خواسته‌های مردم مسئولیت اجتماعی چادرملو است؛ تحقق درخواست‌های مردم شریف اردکان درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت چادرملو را همواره مدنظر داشته‌ایم.

 رئیس هیأت ‌مدیره چادرملو با بیان این مطلب در مراسم بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر که در هیات رزمندگان شهر اردکان برگزار شد، گفت: وظیفه همه ما تداوم راه و منش آن بزرگواران و حافظان این سرزمین اسلامی است.

محمود صلاحی که خود از همرزمان سرداران بزرگ و والامقام بوده است، در این رویداد از مجاهدت‌های سردار شهید فیض اردکانی، تجلیل کرد.

صلاحی در ادامه یادآور شد: نباید برای حفظ ارزش‌های بدست آمده به واسطه خون شهدا تنها به برگزاری مراسم یادبود اکتفا کرد، بلکه وظیفه همه ما تداوم راه و منش آن بزرگواران و حافظان این سرزمین اسلامی است.

رئیس هیأت ‌مدیره چادرملو افزود: جانفشانی‌ها، ایثارگری‌ها و شجاعت‌های شهدای معزز وصف‌ناپذیر است اما در عین حال باید در هر فرصتی سیره این مردان بزرگ برای نسل جوان تبیین شود.

وی با تاکید بر اینکه، خدمت به مردم یکی از شیوه‌های تداوم راه شهداست و همه ما تکلیف داریم در راه خدمت به جامعه و همنوع در حد توان تلاش کنیم، خاطرنشان کرد: تحقق‌ بخشی از درخواست‌های مردم شریف اردکان درراستای ایفای مسئولیت اجتماعی شرکت چادرملو را همواره مدنظر داشته‌ایم و هم‌اکنون جهت افزایش ظرفیت خدمات‌رسانی درمانی، دو دستگاه آمبولانس خریداری و با بهترین تجهیزات امداد پزشکی مجهز شده است که به مجموعه بهداشتی و درمانی اردکان تحویل داده می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی چادرملو، صلاحی همچنین کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی اتصال آب خلیج‌فارس به اردکان، افتتاح مرکز توانبخشی مجتمع بزرگ ورزشی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، احداث باغ ایرانی و زمین فوتبال با استاندارهای بین‌المللی در این مجتمع را ازجمله اقدامات شرکت معدنی و صنعتی چادرملو اعلام کرد.

 

برچسب: جهان اقتصاد ، چادرملو ، مسئولیت اجتماعی ، خرمشهر ، شهدا ، اخبار روز ، محمود صلاحی ، بزرگداشتhttps://jahaneghtesad.com/direct/2789


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |