جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 1165 18:23 1401/12/27

بازدید سرزده و شبانه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از خط تولید

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، صنایع مادر

بازدید سرزده و شبانه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان از خط تولید

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، صنایع مادر

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان جمعه ۲۶اسفندماه، ضمن بازدیدی سرزده و شبانه از کوره‌بلند، دیسپاچر کل و هماهنگ‌کنندگان خطوط تولید، در جریان امور فنی و روند تولید شرکت قرار گرفت.

 کوهی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات تمامی تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی که با همت بلند و با تکیه بر توان و تجربه کارکنان و دانش فنی متخصصان داخلی به دستاوردها و رکوردهای متعدد دست یافتند، گفت: باید با تمام توان از همه ظرفیت‌های ذوب آهن اصفهان استفاده کنیم تا بتوانیم نیازهای خود را از داخل تامین و وابستگی کمتری به خارج از شرکت داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت اظهار کرد: غنای دانش و توان فنی و کارشناسی در ذوب‌آهن اصفهان پشتوانه‌ای ستوندنی برای این صنعت و سایر صنایع کشور می‌باشد.

وی در این دیدار بر لزوم تسریع در اتمام پروژه‌های ناتمام و تکمیل‌نشده در شرکت بویژه خطوط تولید تاکید کرد و گفت: ذوب‌آهن اصفهان به عنوان سرچشمه‌ی صنایع کشور با بهره‌گیری از علم روز جهان و بروزرسانی بی‌وقفه تجهیزاتی و با داشتن کارکنان متخصص و توانمند نمونه‌ و الگویی بی‌بدلیل برای سایر صنایع است و قطعا آینده‌ای روشن در پیش روی این گنجینه‌ی صنعتی کشور قرار دارد.

 

 

برچسب: جهان اقتصاد ، خطوط تولید ، ذوب آهن اصفهان ، اخبار روز ، مهدی کوهی ، دیسپاچر ، دانش فنی ، متخصصان داخلیhttps://jahaneghtesad.com/direct/1165


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |