یکشنبه 26 فروردین، 1403

کدخبر: 13183 10:25 1402/12/09

اطعام مهدوی برکتی تازه بر سفره نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد گسترده خواهد کرد

دسته‌بندی: استان‌ها

اطعام مهدوی برکتی تازه بر سفره نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد گسترده خواهد کرد

دسته‌بندی: استان‌ها

همزمان با نیمه شعبان و سالروز ولادت حضرت قائم(عج)، 5 آشپزخانه اطعام مهدوی در سطح استان اصفهان افتتاح و 12 هزار و 700 پرس غذای گرم طبخ و بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد توزیع شد.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، از آغاز طرح اطعام مهدوی خبر داد و اظهار داشت: برای پنجمین سال متوالی همزمان با ولادت حضرت قائم (عج) طرح اطعام مهدوی در سراسر استان با افتتاح 5 آشپزخانه آغاز بکار کرد و نیکوکاران با توزیع غذای گرم به سفره خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان برکت بخشیدند.

کریم زارع با بیان اینکه این پویش با هدف ترویج فرهنگ اطعام نیازمندان در حال اجراست، ادامه داد: خیران با همکاری مراکز نیکوکاری، مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی و انجام اقداماتی مانند توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی می توانند علاوه بر تامین معاش خانوارهای تحت حمایت از این فرصت خیر در ماه مبارک رمضان بهره مند شوند.

وی با اشاره به بهره گیری حداکثری خیران از فرصت معنوی ماه مبارک رمضان و نقش آفرینی موثر در توسعه و جریان سازی خیر و احسان، افزود: پیش بینی می کنیم امسال همزمان با اجرای پویش اطعام مهدوی، نیکوکاران در 240 آشپزخانه برای تهیه و توزیع یک میلیون و 300 هزار پرس غذای گرم و افطاری ساده، همچنین 80 هزار بسته معیشتی اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، با دعوت از عموم مردم در پویش اطعام مهدوی با هدف کمک به معاش نیازمندان در ماه پرفضیلت رمضان، گفت: خیران می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد، با شماره گیری 1#*031*8877* و یا استفاده از شماره کارت 6063737000002509 نذورات خود را واریز و به سفره ایتام و نیازمندان برکت دهند.

 

برچسب: اصفهان ، کمیته امداد استان اصفهان ، آشپزخانه اطعام مهدویhttps://jahaneghtesad.com/direct/13183


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |