سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 5104 15:14:27 1393-06-17
هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد

هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد

هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی


وزير امور خارجه در ديدار با وزير خارجه دانمارک جريان افراطي گري و تروريسم در خاورميانه و بويژه عراق و سوريه را خطري جدي براي منطقه و جهان خواند و تصريح کرد: هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد و اين جريان نشان داده که به هيچ اصولي پايبند نيست .
به گزارش   مهر،مارتين ليدگارد  وزير امور خارجه دانمارک که به جمهوري اسلامي ايران سفر کرده است با محمد جواد ظريف وزير امور خارجه کشورمان ديدار و گفتگو کرد.
وزراي امور خارجه دو کشور در اين ديدار پيرامون روابط دو جانبه ، تحولات منطقه اي بويژه عراق ، سوريه ، افغانستان و مسائل بين المللي رايزني کردند.
وزير امور خارجه کشورمان در اين ديدار با اشاره به روابط تاريخي ايران و دانمارک ابراز اميدواري نمود مناسبات دو کشور به جايگاه واقعي خود باز گردد .
 ظريف در اين ديدار تصريح کرد: جمهوري اسلامي ايران و دانمارک داراي ظرفيتهاي زيادي براي گسترش روابط هستند و مي توانند در زمينه هاي مختلف با يکديگر همکاري کنند .
وزير امور خارجه کشورمان افزود : علي رغم تفاوت ديدگاه بين جمهوري اسلامي ايران و اتحاديه اروپا در خصوص برخي موضوعات حقوق بشري طرفين مي توانند در اين رابطه گفتگوهاي سودمندي داشته باشند .
 ظريف جريان افراطي گري و تروريسم در خاورميانه و بويژه عراق و سوريه را خطري جدي براي منطقه و جهان خواند و تصريح کرد: هيچ کس از تهديد افراطي گري و تروريسم نمي تواند در امان باشد و اين جريان نشان داده که به هيچ اصولي پايبند نيست .
مارتين ليدگارد وزير امور خارجه دانمارک نيز در اين ديدار با اشاره به سفر وزير امور خارجه اين کشور به جمهوري اسلامي ايران پس از ده سال ابراز اميدواري نمود با توجه به جايگاه و اهميت منطقه اي و بين المللي ، اقتصادي ، بازرگاني ، پارلماني و ... گسترش يابد .
وزير امور خارجه دانمارک با توجه به نقش برجسته کشورمان در منطقه ضمن ابراز نگراني از گسترش افراطي گري و تروريسم در منطقه خاورميانه ، بر لزوم رايزني مداوم بين دانمارک و جمهوري اسلامي ايران تاکيد کرد .

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |