چهارشنبه 19 بهمن، 1401

کدخبر: 4001 14:50:42 1393-05-11
نظام بايد داغ خيانت را بر پيشاني احمدي‌نژاد بزند

نظام بايد داغ خيانت را بر پيشاني احمدي‌نژاد بزند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
نظام بايد داغ خيانت را بر پيشاني احمدي‌نژاد بزند

نظام بايد داغ خيانت را بر پيشاني احمدي‌نژاد بزند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی


يک فعال سياسي اصولگرا تاکيد کرد: احمدي‌نژاد بايد حتما محاکمه شود. من نمي‌دانم چرا تاکنون نظام ما داغ خيانت را به پيشاني احمدي‌نژاد نزده است و چگونه است که دستگاه قضايي در اين مورد صحبتي ندارد در حاليکه او بايد بيايد و پاسخ دهد که درآمد نفتي اين دوران را چه کار کرده است.
احمد کريمي اصفهاني در گفت‌وگو با ايلنا، با اشاره به نامه دفتر احمدي‌نژاد به رئيس کل بانک مرکزي و درخواست وي جهت انتشار رسمي و عمومي تمامي اطلاعات در خصوص هر نوع درخواست، مبلغ، تاريخ و بانک‌هاي مرتبط در پرداخت هرگونه تسهيلات به شخص وي و يا اطرافيانش از سوي بانک مرکزيدر خصوص اعلام ليست بدهکاران بانکي عنوان کرد: احمدي‌نژاد در اينکه سفيد را سياه نشان بدهد و برعکس مهارت خاصي دارد. اگر اقرارهاي او طي سال‌هاي گذشته را از آرشيو در بياوريم مي‌بينيم که احمدي‌نژاد تنها با بلوف و تهمت و بي‌آبرو کردن مردم دولت خود را گذراند.
وي با تاکيد بر اينکه احمدي‌نژاد هيچگاه سعي نکرد مسائل اخلاقي را رعايت کند، گفت: ديوار حاشاي او بسيار بلند است. تخلفات، مفاسد اقتصادي و سوءاستفاده‌هايي که در دولت وي شد، در هيچ دولتي سابقه نداشت و اين تخلفات جايي براي انکار ندارد.
اين فعال سياسي اصولگرا با بيان اينکه در 8 سال دوره احمدي‌نژاد به اندازه تمام تاريخ ايران فسادانجام شد، گفت: علاوه بر اين او بيش از 2000 قانون را که مجري آن بود، رعايت نکرد. تخلفاتي همچون تامين اجتماعي و فساد 3 هزار ميلياردي ديگر سوزن نيست که او بتواند آن را در جيب خود پنهان کند.
کريمي اصفهاني با اشاره به اينکه احمدي‌نژاد در اين 8 سال چيزي جز هياهو تحويل مردم نداد، گفت: نوع تخلفات او در موارد متعدد بي‌شمار است. مشخص نيست که وي با اين کار خود مي‌خواهد چه استفاده‌اي کند.
وي افزود: احمدي‌نژاد مي‌خواهد به عوام‌فريبي‌هاي خود همچنان ادامه دهد. اما او ديگر در جايگاهي نيست که بانک مرکزي وظيفه پاسخگويي به او را داشته باشد. اما او مي‌خواهد با اين کار جنجال به پا کند که من ليست بدهکاران را خواستم و آنها ندادند. طبيعي است که احمدي‌نژاد پستي ندارد که بخواهد اين درخواست را داشته باشد و تا زماني که داراي پست و مقام بود اين تخلفات را رفع و رجوع نکرد.
کريمي اصفهاني هدف احمد نژاد از انجام اين اقدامات را بازگشت به قدرت توصيف کرد و گفت: مردم ما ديگر مي‌دانند که احمدي‌نژاد چه کاره است و به حضور او در عرصه سياسي تن نخواهند داد. حتي در دعوت افطاري او در ماه رمضان نيز تعداد انگشت شماري از وزراي دولتش به اين مراسم رفتند. مشخص است که اين آش به قدري شور بوده که صداي آشپزها نيز درآمده است.
وي افزود: متاسفانه حافظه تاريخي مردم ما گهگاهي دچار اشتباه مي‌شود. اما حافظه تاريخ آنقدر هم فراموش‌شدني نيست که تخلفات احمدي‌نژاد را از ياد ببرد. براي همين قطعا زمينه بازگشت او به قدرت وجود نخواهد داشت.
کريمي اصفهاني‌ يادآور شد:متاسفانه در اين هشت سال هيچ گاه مسئولان نظام هم از احمدي‌نژاد سوال نکردند که اين 500 ميليارد را چکار کردي. خوشبينانه اين است که اگر اين مبالغ را ميل نکرده باشد، حتما آن را با سوءمديريت خود حيف کرده است.
وي با تاکيد بر اينکه احمدي‌نژاد بايد حتما محاکمه شود، گفت: متاسفانه در نظام ما سيستم تنبيه و تشويق وجود ندارد و اين باعث مي‌شود که فرد متخلف به فساد ترغيب ‌شود و فرد درستکار از انجام کار درست سرد مي‌شود.
کريمي اصفهاني با اشاره آيات قرآن در خصوص بر اينکه بايد داغ خيانت را به پيشاني خائن زد، گفت: من نمي‌دانم چرا تاکنون نظام ما داغ خيانت را به پيشاني احمدي‌نژاد نزده است و چگونه است که دستگاه قضايي در اين مورد صحبتي ندارد در حاليکه او بايد بيايد و پاسخ دهد که درآمد نفتي اين دوران را چه کار کرده است.
وي افزود: همه قوا به ويژه قوه قضاييه وظيفه دارند اگر پولي از بيت‌المال به يغما رفته است، آن را پيگيري کنند. اما قوه قضاييه تاکنون در مورد اين 500 ميليارد توضيحي نداده در اين مورد هم احمدي‌نژاد و هم قوه قضاييه بايد پاسخگو باشد. متاسفانه هر گاه در اين مورد سوال مي‌شود با کليات پاسخ مي‌دهند.
اين فعال سياسي اصولگرا خاطرنشان کرد: قوه قضاييه بايد مو را از ماست بيرون بکشد. به نظر من اگر اين قوه در مقابل مفاسد و تخلفات دولت قبل به موقع و درست وارد عمل مي‌شد، اينقدر خائن در کشور به وجود نمي‌آمد.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |