سه شنبه 11 مهر، 1402

کدخبر: 4757 15:21:42 1393-05-28
مسجد جامعی: شهرداری مستقیم و غیر مستقیم در قتل کارگر خدماتی دخیل است

مسجد جامعی: شهرداری مستقیم و غیر مستقیم در قتل کارگر خدماتی دخیل است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
مسجد جامعی: شهرداری مستقیم و غیر مستقیم در قتل کارگر خدماتی دخیل است

مسجد جامعی: شهرداری مستقیم و غیر مستقیم در قتل کارگر خدماتی دخیل است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی


      توجه به جان و حیثیت انسانها موضوعی است که مورد اهتمام شورای چهارم قرار دارد/ با پرداختن به این موضوع باید از تکرار این گونه مسائل جلوگیری و اهمیت آن معلوم شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تسلیت مرگ کارگر تفکیک زباله گفت: این موضوع را به جد ریشه یابی و دنبال خواهیم کرد.
به گزارش ایلنا؛ احمد مسجد جامعی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای چهارم با دردناک خواندن واقعه سوئی که در منطقه چهار به وقوع پیوسته است، گفت: فوت دردناک کارگر حوزه شهری که در حوزه تفکیک زباله فعالیت می‌کرد تسلیت می گوییم و به طور جد از دوستان می‌خواهم تا این موضوع را مانند موارد مشابه ریشه یابی کنند و به این مسئله بپردازند.
وی با تاکید براینکه شهرداری مستقیم و غیر مستقیم در قتل این کارگر دخیل است، افزود: با پرداختن به این موضوع باید از تکرار این گونه مسائل جلوگیری و اهمیت آن معلوم شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه ادبیات توجه به جان و حیثیت انسانها موضوعی است که مورد اهتمام شورای چهارم قرار دارد، گفت: کودک هشت ساله ای در یک استخر جان خود را از دست داده است و این موضوعات حتما در شورای شهر پیگیری می شود چرا که حق حیات و تکریم انسانها رویکرد شورای چهارم است.
در ادامه معصومه آباد با اشاره به واقعه دلخراش مرگ  مرحوم "علی چراغی" اظهار کرد: موضوع حق حیات انسان‌ها آنقدر ارزش دارد که اشکالی ندارد، ساعت‌ها در مورد آن در شورا پرداخته شود.
وی افزود: این حادثه از لحاظ اینکه در حضور فرزند مرحوم چراغی رخ داده واقعا دلخراش بود و یک مشاجره که می تواند هیچ نباشد و با حضور پلیس ۱۱۰ خاتمه یابد با درگیری و پنجه بوکس باعث مرگ پدر چهار فرزند شد.
آباد خاطر نشان کرد: در رابطه با مرگ مرحوم "علی چراغی" کارگر بازیافت با توجه به اینکه پیمانکار، پیمانکار بازیافت بوده معاون خدمات شهری باید برای این موضوع گزارشی ارائه بدهد.
وی همچنین با اشاره به سقوط جوان ۱۸ ساله در پارک بسیج نیز گفت: الان حدود سه روز است که در حال مکاتبه در مورد این حادثه هستیم که حتی آتش نشانی نیز اجازه ورود پیدا نکرده است.
به گفته آباد در حالی که تهران در محرومیت از فضاهای تفریحی به سر می‌برد پارک ارم با توجیه اینکه شهربازی دیگری در تهران نیست، تعطیل نشده است و دختر ۲۲ ساله ای که دچار حادثه شده بود هنوز فلج است.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |