چهارشنبه 19 بهمن، 1401

کدخبر: 5134 13:26:49 1393-06-18
سيدحسن خميني:  امام(ره) را همانطور که بود، بشناسانيم

سيدحسن خميني: امام(ره) را همانطور که بود، بشناسانيم

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
سيدحسن خميني:  امام(ره) را همانطور که بود، بشناسانيم

سيدحسن خميني: امام(ره) را همانطور که بود، بشناسانيم

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

 جمعي از مديران و دست‌اندرکاران شبکه مجازي "آستان" شب دوشنبه با حجت‌الاسلام والمسلمين سيدحسن خميني ديدار کردند.
به گزارش ايسنا، در اين ديدار که در حرم مطهر بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي برگزار شد، حجج اسلام سيدياسر و سيدعلي خميني نيز حضور داشتند.
سيدحسن خميني در اين ديدار ضمن مطرح کردن توصيه‌هايي به فعالان رسانه‌اي حاضر در مراسم، بر لزوم شناساندن ابعاد شخصيتي امام خميني(ره) به نسل سوم و چهارم تاکيد کرد.
يادگار امام اظهار کرد: حتماً شنيده‌ايد که مي‌گويند امام(ره) براي غلبه بر هواي نفس خود، بر روي هندوانه نمک مي‌پاشيدند و مي‌خوردند. اين کار عقلاني نيست. امامي که من مي‌شناختم اينطور نبود و چنين کاري نمي‌کرد. بايد امام را همانطور که بود به نسل امروز و آينده بشناسانيم.
وي در ادامه خطاب به گردانندگان سايت آستان، گفت: بايد مراقب باشيد که درگير روزمرگي نشويد و نشاطي را که لازمه يک رسانه پوياست، حفظ کنيد. آگاه‌سازي جامعه در کنار گردآوري نسل‌هاي جديدتر جامعه حول نام و نشان امام، از اهدافي است که بايد در اين سايت دنبال شود.
سيدحسن خميني اضافه کرد: درباره موضوعات مهم روز، از کارشناسان، همراهان و دوستداران امام سوال کنيد که اگر امام امروز در قيد حيات بودند، نظرشان درباره فلان موضوع چه بود. ايرادي ندارد اگر در اين راستا نظرات متنوع، متفاوت و گاه مخالفي با يک موضوع بيان شود. مردم بايد از نظرات مختلف آگاه شوند.
پيش از سخنان نوه امام(ره)، مسئولان شبکه مجازي آستان - وابسته به معاونت فرهنگي حرم امام خميني(ره) - گزارشي از فعاليت‌هاي خود ارائه کردند.
حميدرضا سرمد سعيدي - مديرمسئول شبکه مجازي آستان - با ارائه گزارشي از روند طي شده طي ماه‌هاي اخير، گفت: اين مجموعه به دو بخش سايت حرم و شبکه مجازي تقسيم مي‌شود که در بخش اول اخبار مربوط به حرم امام خميني(ره)، روايت‌هايي از شخصيت و ويژگي‌هاي امام(ره) و نيز بيت شريف ايشان ارائه خواهد شد و در بخش دوم، فضايي نظير يک شبکه مجازي اما با محوريت پرونده‌هاي موضوع‌محور براي بحث و تبادل افکار کارشناسان و مخاطبان فراهم مي‌شود.
وي همچنين با اشاره به رونمايي از نسخه آزمايشي شبکه مجازي آستان در 13 بهمن سال گذشته که با حضور سيدحسن خميني و حسن روحاني رئيس‌جمهور انجام شد، از آغاز بکار نسخه اصلي اين سايت طي مراسمي رسمي در روزهاي آتي خبر داد.
در ادامه، مدير بخش فني، سردبير شبکه مجازي آستان،مسئول کميته راهبردي، مسئول کميته علمي و مسئول کميته دانشجويي گزارشي از فعاليت‌هاي حوزه‌هاي مربوطه ارائه کردند.
در پايان اين مراسم، نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت‌الاسلام والمسلمين سيدحسن خميني اقامه شد.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |