چهارشنبه 12 بهمن، 1401

کدخبر: 11881 13:22:47 1394-01-30
ستون اخبار کوتاه ‏امور زیربنایی  ۳۱ فروردین

ستون اخبار کوتاه ‏امور زیربنایی ۳۱ فروردین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
ستون اخبار کوتاه ‏امور زیربنایی  ۳۱ فروردین

ستون اخبار کوتاه ‏امور زیربنایی ۳۱ فروردین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

ایران ۵۰۰ روستای سریلانکا را برق دار کرد

یک مقام مسئول در توانیر با اشاره به توافق جدید برقی ایران و سریلانکا، گفت: در قالب این توافق تاکنون به بیش از ۵۰۰روستای سریلانکا توسط ایران عملیات برق رسانی انجام شده است. ولی الدین مصلحتی گفت: سال گذشته برای نخستین بار به بیش از ۱۳۰روستای دور افتاده و دور از شبکه برق کشور خودمان با ایجاد ظرفیت تولید برق از انرژی های نو برق رسانی شده است.

مهدی موذن در سمت رییس شورای مرکزی سازمان ابقا شد

مهدی موذن با انتخاب اعضای هیات مدیره شورای مرکزی در سمت خود ابقا شد.اعضای شورای مرکزی سازمان نظام کاردانی ساختمان کشور دراولین نشست خود درسال جدید،مهدی موذن را به ریاست شورای مرکزی سازمان انتخاب کردندمهدی موذن از سال ۱۳۸۰ تا کنون ریاست سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران را به عهده داشته است.

چینی ها قفل خط لوله صادرات گاز ایران به پاکستان را باز کردند

با امضای موافقت نامه دولت های چین و پاکستان، قفل احداث خط لوله صادرات گاز ایران به پاکستان که به علت کمبود منابع مالی، بسته مانده بود، گشوده می شود. براساس قراردادی که در سال ۱۳۸۷ میان ایران و پاکستان به امضا رسید باید تا دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی گاز ایران به پاکستان ارسال می شد، اما به علت ناتوانی اسلام آباد در تامین منابع مالی، روند احداث بخش پاکستانی این خط لوله متوقف شده بود.

قطعه دوم آزادراه تهران- شمال جایگزین پیدا کرد

مدیر ساخت و توسعه راههای استان البرز با بیان اینکه از سه راه شهرستانک تا تونل البرز گزینه جایگزین قطعه دوم آزادراه تهران- شمال در نظر گرفته شده است،‌ گفت:‌ این مسیر به طول هجده کیلومتر می تواند جایگزین منطقی قطعه دو و سه باشد.افشین پیرنون، در گفت‌و‌گو با ایلنا اظهار داشت: ‌ ساخت قطعات دو و سه آزادراه تهران- شمال اعتبار بسیار زیادی می‌خواهد و می‌توان آزادراه را از قطعه یک به این مسیر متصل کرد.

مبارزه با قاچاق ترافیک مکالمات کلید خورد

به گفته معاون سازمان تنظیم مقررات اخذ احراز هویت مشترکان تلفن همراه به میزان قابل توجهی رفتارهای غیر قانونی مشترکان تلفن همراه در کشور را کاهش می‌دهد. غلامرضا داداش زاده تصریح کرد: اخذ احراز هویت مشترکان تلفن همراه می‌تواند مانع از قاچاق ترافیک مکالمات و مزاحمت‌های تلفنی شده و همچنین نامبرینگ غیر قابل استفاده را مجددا به شبکه تلفن همراه باز گرداند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |