پنج شنبه 16 آذر، 1402

کدخبر: 1550 12:35:48 1393-02-08
رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس شد

رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس شد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس شد

رحيمي مديرعامل باشگاه پرسپوليس شد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

اعضاي هيات مديره جديد باشگاه پرسپوليس در نخستين نشست خود عليرضا رحيمي را به عنوان مديرعامل اين باشگاه انتخاب کردند

 رحيمي در حالي به عنوان مديرعامل جديد سرخپوشان انتخاب شد که در فهرست اوليه هيات مديره که از صورت وزارت ورزش و جوانان اعلام شده بود، نامي از وي ديده نمي شد.
به نقل از خبرگزاري ها، در راستاي پيگيري روند خصوصي‌سازي باشگاه پرسپوليس و به منظور سر و سامان دادن به اوضاع اين باشگاه، وزارت ورزش و جوانان پس از بررسي‌هاي انجام شده روز گذشته اعضاي جديد هيات مديره اين باشگاه را معرفي کرد.
بر اين اساس حميد استيلي، حميد زادمهر، حميدرضا سياسي، مصطفي سليمي، علي اصغر مونسان، محمدابراهيم کاظم‌پور و مهدي خواجه وند به عنوان اعضاي هيات مديره باشگاه پرسپوليس معرفي شدند.
به فاصله يک روز پس از معرفي اين هفت نفر به عنوان اعضاي جديد هيات مديره باشگاه پرسپوليس، امروز دوشنبه نخستين نشست رسمي آنها در محل وزارت ورزش و جوانان و با حضور اميررضا خادم، معاون حقوقي، مجلس و امور استان‌هاي وزارت ورزش و جوانان و نماينده تام الاختيار وزير در خصوصي سازي سرخابي‌ها، برگزار شد.


در اين نشست بنا به تصميم اعضاي حاضر، از ميان گزينه‌هاي مطرح شده عليرضا رحيمي به عنوان مديرعامل باشگاه پرسپوليس انتخاب شد.
اين انتخاب در حالي انجام شد که پيش از اين هم از رحيمي به عنوان جدي‌ترين گزينه براي بر عهده گرفتن مديرعاملي باشگاه پرسپوليس نام برده شده بود. رحيمي در حالي عهده دارد مديريت باشگاه پرسپوليس شده که حضور در باشگاه سپاهان به عنوان بازيکن تيم فوتبال و مديرعامل اين باشگاه، رياست فدراسيون هندبال و همچنين عضويت در هيات رئيسه کنفدراسيون هندبال آسيا را در کارنامه دارد.
عليرضا رحيمي گفت: کار سنگيني است و اميدوارم عملکردم به گونه اي باشد که اعضاي هيات مديره از اينکه من را انتخاب کردند، پشيمان نشوند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه متاسفانه تمامي برنامه ها در کشور مدير محور است، گفت: اگر بخواهيم با مشکلاتي روبرو نشويم، نبايد مدير محور عمل کنيم. بايد بر اساس برنامه هاي مصوب کار کرد.
وي تاکيد کرد: تمامي برنامه هاي پرسپوليس بايد اول در هيات مديره تصويب شود و بعد مديرعامل آنها را اجرا کند. رحيمي مجري مصوبات هيات مديره پرسپوليس خواهد بود.
رحيمي در ادامه با تشکر از رويانيان به دليل زحماتش در باشگاه پرسپوليس گفت: قول به هواداران مي دهم که به تمامي تعهداتي که مدير قبلي داشته، عمل کنم و هر تصميمي که به صورت کتبي و شفاي گرفته باشد، انجام دهم. من ساعت يک امروز به عنوان مديرعامل انتخاب شدم و در مورد موضوعات قبل از اين اظهار نظر نمي کنم.
وي در باره کادر فني تيم فوتبال پرسپوليس در فصل جديد ليگ برتر فوتبال نيز گفت: با آقاي استيلي در باره اين مسايل به جمع بندي خواهيم رسيد و پس از تصويب هيات مديره اعلام مي شود.
رحيمي در پاسخ به اين سئوال که آيا از سوي وزارت ورزش و جوانان در باره نفرات انتخابي هيات مديره با شما صحبتي شده است يا نه؟ گفت: متاسفانه در ايران باب شده که اعضاي هيات مديره بايد ورزشي باشند، در صورتي که اين موضوع اشتباه است. در دنيا و کشورهاي اروپايي از نفرات سياسي و اقتصادي در ترکيب هيات مديره استفاده مي شود. بايد از تجربه ديگر نيروها استفاده کرد تا باشگاه بتواند مخارج خود را تامين کند

   • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |