چهارشنبه 19 بهمن، 1401

کدخبر: 3731 14:56:00 1393-05-01
جمهوري اسلامي ايران از اعتمادسازي ابايي ندارد

جمهوري اسلامي ايران از اعتمادسازي ابايي ندارد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
جمهوري اسلامي ايران از اعتمادسازي ابايي ندارد

جمهوري اسلامي ايران از اعتمادسازي ابايي ندارد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

در برابر تحريم ها بايد بر توانمندي‌هاي داخلي خود اتکا کنيم و در کنار آن صبر و پايداري هم لازم است. البته مردم ما نشان داده اند اهل پايداري و صبر هستند و مسئولان نيز بايد با مديريت صحيح به وظايف خود در قبال مردم عمل کنند
رئيس قوه قضاييه با بيان اينکه جمهوري اسلامي ايران از اعتمادسازي ابايي ندارد اظهار کرد: فتواي مقام معظم رهبري مبني بر حرمت ساخت و به‌کار گيري هرگونه سلاح‌هاي کشتار جمعي چون بيان کننده نظر ولي فقيه حاکم بر کشور و يک مرجع تقليد است، به خوبي اثبات مي‌کند که ايران هيچ گاه به سمت توليد سلاح‌هاي هسته‌اي نرفته و نخواهد رفت.
به گزارش ايلنا، آيت الله صادق آملي لاريجاني در جلسه ديروز مسئولان عالي قضايي خاطر نشان کرد: اخبار تأثر آور و جانگذاري که اين روزها از غزه مخابره مي‌شود، صرفاً بخشي از آنچه را که ضد فلسطينيان در حال وقوع است بازگو مي‌کند و نمي‌تواند همه ابعاد اين جنايت را گزارش کند.

رئيس دستگاه قضا با تأکيد بر باور پذير نبودن ادعاهاي رژيم صهيونيستي افزود: حمله به مجروحان بر اساس هيچ يک از موازين بين‌المللي قابل قبول نيست اما رئيس جمهوري آمريکا اين اقدامات را دفاع رژيم غاصب اسرائيل از خود مي‌داند؛ در کدام قاموسي به خاک و خون کشيدن مردم بي‌پناه و غيرنظاميان که تاکنون بيش از 600 کشته و 1500 زخمي برجاگذاشته است، دفاع از خود تلقي مي شود؟
آيت‌الله آملي لاريجاني با بيان اينکه انسان از اين همه " نفاق کشورهاي غربي در برابر حقوق بشر تعجب مي‌کند"، تصريح کرد: اين بربريت مدرن است که مجروحان بستري شده در بيمارستان‌ها مورد هدف قرار مي‌دهند و سپس ادعا مي‌کنند از بيمارستان موشک شليک مي‌شود!
رئيس قوه قضاييه يادآور شد: کشورهاي غربي که حاضرند بر مبناي ادعاهاي چند نفر همجنس‌باز، ايران را به نقض حقوق بشر متهم کنند، جنايتي با اين گستردگي را يا نمي‌بينند و يا اينکه مي‌بينند و از آن دفاع مي‌کنند و حتي به رژيم صهيونيستي بابت اين جنايات حق مي دهند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |