سه شنبه 04 مهر، 1402

کدخبر: 3667 13:47:57 1393-04-31
اگر پول نيست، پس "فاخته" چيست؟

اگر پول نيست، پس "فاخته" چيست؟

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اگر پول نيست، پس "فاخته" چيست؟

اگر پول نيست، پس "فاخته" چيست؟

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

يک برنامه‌ساز کودک با انتقاد از سريال رمضاني "فاخته" که در گروه کودک و نوجوان شبکه دو ساخته شده است، عنوان کرد: اين سريال هيچ ارتباطي با کودک و نوجوان ندارد

.
او همچنين خاطرنشان کرد که کاش سريال "هفت سنگ" را گروه کودک و نوجوان مي‌ساخت.
اميرفيضي، کارگردان سابق برنامه‌ "سنجد" در گفت‌و‌گو با  ايسنا ، بيان کرد: در تيتراژ پاياني سريال "فاخته" نوشته‌اند، ساخته شده در گروه کودک و نوجوان؛ آخر اين سريال چه ارتباطي با کودکان و نوجوانان دارد؟!
وي افزود: "فاخته" چه حکايت و جذبه‌اي مي‌تواند براي بچه‌ها داشته باشد؟ آيا حتما بايد کودکان و نوجوانان سريال داشته باشند؟ بچه‌ها گناه دارند، چرا شبکه دو بايد اين سريال را با عنوان کودک و نوجوان پخش کند.
اين برنامه‌ساز گفت: اگر پول نيست، پس "فاخته" چيست؟ اگر هم بودجه هست پس چرا از افراد مختلف براي همکاري دعوت نمي‌شود؟ الان برنامه‌سازان مفيد ما کجا هستند؟ خدا را شکر که حداقل شبکه پويا هست، اگر چه فراگيري شبکه دو را ندارد، اما بودنش بهتر است. درست است که شبکه‌هاي تخصصي مدام برنامه‌هاي تکراري پخش مي‌کنند، اما حداقل جبران‌ کننده‌اند.
او در بخش ديگري از گفت‌وگوي خود به سريال‌هاي رمضاني "مدينه" و "هفت سنگ" نيز اشاره کرد و ضمن انتقاد از شکل بد اسپانسر در سريال‌هاي تلويزيوني به ويژه سريال‌هاي مناسبتي گفت: سيروس مقدم کارش را بلد است و همين که مخاطب را پاي تلويزيون مي‌نشاند دستش درد نکند. "مدينه" جمع بازيگران خوبي دارد و همين که به بيننده احترام مي‌گذارد نيز خوب است.
فيضي در ادامه درباره‌ي "هفت سنگ" نيز خاطرنشان کرد: جداي از حاشيه‌هايي که براي اين سريال پيش آمده خيلي حيف بود که اين سريال ماه رمضان پخش شود چون حال و هواي يک سريال هفتگي را دارد، نه يک سريال هر شبي.
وي اظهار کرد: اگر "هفت سنگ" در زمان ديگري پخش مي‌شد، کمتر دچار حاشيه‌ها نيز مي‌شد و اثرگذاري‌اش هم بيشتر بود.
فيضي افزود: "هفت سنگ" کار تميز، خوب و آبرومندي از آب درآمده است و سرپاست، اگرچه بعضي از فضاهايش اصلا ايراني نيست، اي کاش اين سريال را گروه کودک و نوجوان ساخته بود چون خانواده در آن حضور بيشتري دارد.


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |