دوشنبه 27 فروردین، 1403

کدخبر: 4245 14:52 1393/05/17
اخبار کوتاه بازارپول /17مرداد

اخبار کوتاه بازارپول /17مرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه بازارپول /17مرداد

اخبار کوتاه بازارپول /17مرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

تمدید بخشودگی جرایم بدهکاران بانک ملی

گروه بازارپول : بانک ملی ایران، مهلت بخشودگی جرایم تاخیر مازاد بر نرخ معامله را تا پایان امسال برای بدهکاران این بانک تمدیدکرد.

بر این اساس بدهکارانی که از ابتدای تیر ماه 1393 نسبت به تسویه نقدی تمام بدهی و یا اقساط معوق آن اقدام نمایند؛ حداکثر تا پایان سال 1393 مشمول 100 درصد بخشودگی مانده جرایم تاخیر مازاد بر نرخ معامله قرار می‌گیرند.گفتنی است، بخشودگی جرایم مازاد بر نرخ معامله شامل تعهدات و ضمانت نامه ها نیز می باشد.مشتریان و افرادی که تا کنون نسبت به بازپرداخت بدهی های خود اقدام ننموده اند، می توانند از فرصت ویژه ای که برای بهره مندی از بخشودگی مذکور فراهم شده است حداکثر استفاده را به عمل آورند.مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

پرداخت 100 هزار وام ازدواج توسط بانک ملت

گروه پول : مدیرعامل بانک ملت از پرداخت 100 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج تا پایان مهرماه سال جاری به زوج های جوان کشور خبر داد.محمدرضا ساروخانی با اشاره به مصوبه هیات مدیره این بانک مبنی بر اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان گفت: در مرحله جدید اعطای این تسهیلات، زوج های جوان 100هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج دریافت خواهند کرد.وی با اشاره به این نکته که تسهیلات ازدواج به معرفی شدگان از طریق سامانه ازدواج بانک مرکزی تعلق خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: بانک ملت با هدف انجام رسالت اجتماعی خویش در زمینه تسهیل شرایط ازدواج و شروع زندگی زوج های جوان، پرداخت تسهیلات ازدواج را همیشه در برنامه کاری خود داشته و در مرحله جدید نیز پرداخت 100 هزار فقره وام را برنامه ریزی کرده است.مدیرعامل بانک ملت با اشاره به آمادگی شعب بانک ملت برای همکاری با زوج های جوان و پرداخت این تسهیلات، گفت: اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج علاوه بر گره گشایی از کار زوج های جوان، اجری معنوی نصیب تمامی کارکنان و دست اندرکاران نظام بانکی خواهد کرد.

پیام تبریک بانک توسعه صادرات به خبرنگاران

گروه بازارپول : مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران به مناسبت روز خبرنگار در پیامی به خبرنگاران رسانه ها تبریک گفت.در پیام دکتر بهمن وکیلی آمده است : نقش رسانه ها برای تبیین سیاست های دولت در مبارزه با رکود تورمی و تبلور اقتصاد مقاومتی بیش از پیش جلوه گری می کند.

متن پیام به شرح زیر است:

خبرنگاران عزیز

سوگند خداوند به قلم ، تصدیق گر عظمت و بزرگی حرفه شریفی است که هفدهم مردادماه به بهانه شهادت یکی از راویان صادق این عرصه به این نام مزین گردیده است.

این روز یادآور تلاش بی وقفه انسانهای متعهدی است که با برافراشتن پرچم مقدس آگاهی بخشی شمع راه دیگران می گردند و با شعله پرفروغ خویش، سوختن را برای ساختن و‌ آبادانی برمی گزینند.

بی تردید حضور بی بدیل گزارشگران اقتصادی درامر خطیر اطلاع رسانی و همراهی آنان با مسوولان در دولت تدبیر و امید، نقطه قوت و حرکت برای به ثمر نشستن اهداف بلندی چون تبلور اقتصاد مقاومتی است.

اکنون که سیاستهای دولت در مبارزه با رکود تورمی تدوین و ابلاغ گردیده ونقش رسانه ها برای تبیین این سیاست ها بیش از پیش جلوه گری می کند، مسوولانه در همکاری با شما تلاشگران اقلیم خبر حاضر هستیم.

طلا هفته جاری چه روندی را طی می کند

گروه بازارپول :رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: به نظر می آید با توجه به روند تقریبا مثبتی که طلا در هفته گذشته سپری کرد شاهد ثبات قیمت طلا در هفته آینده باشیم.محمد کشتی آرای با بیان اینکه در هفته گذشته مجددا قیمت طلا روند نزولی گرفت درباره دلایل این موضوع گفت: کاهش بحران‌های سیاسی دنیا و نگرانی‌هایی که درباره بحران اوکراین و عراق وجود داشت موجب این کاهش قیمت شد.وی با بیان اینکه مسایل سیاسی دنیا بر روند قیمت طلا تاثیردارد گفت: درهفته گذشته قیمت هر اونس جهانی طلا حدود 14 دلار کاهش قیمت داشت و ‌در همین فاصله زمانی در حالی که قیمت ارز در کشور ثابت ماند، قیمت سکه2000 تا 4500 تومان کاهش قیمت داشت.به گزارش ایسنا ؛ وی افزود: به همین ترتیب هر گرم طلا 150 تا 500 تومان کاهش قیمت را شاهد بود .

راه اندازی باشگاه شعب طلائی پست بانک

گروه بازارپول : به منظور توجه جدی شعب برای جذب منابع و هدایت آن به سمت تولید و اشتغال‌زائی، باشگاه شعب طلائی پست بانک ایران راه اندازی می‌شود.فریبرز شعبانیان نایب رئیس هیأت مدیره این بانک ضمن ابراز همدردی با مردم غزه و بیان مطلب فوق گفت: شعبی که منابع آنان به میزان تعیین شده برسد عضو این باشگاه خواهند شد و هم اکنون 8 شعبه به این باشگاه پیوسته‌اند و انتظار داریم درآینده نزدیک همه شعب به باشگاه شعب طلایی بانک بپیوندند.وی ضمن تشریح خدمات ویژه پست بانک ایران برروند رو به رشد تجهیز منابع و جذب مشتریان عمده تأکید کرد و خواستار تلاش مضاعف جهت تحقق هدف سپرده‌ای استان شد.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |