چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 13061 18:00 1402/12/05

گزارش روزانه بورس ۵ اسفند ؛ ریزش ۵ هزار واحدی شاخص کل

دسته‌بندی: بورس

گزارش روزانه بورس ۵ اسفند ؛ ریزش ۵ هزار واحدی شاخص کل

دسته‌بندی: بورس

شاخص کل بازار سرمایه در ادامه روند نزولی خود با ریزشی ۵ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

 بازار سرمایه در ادامه روند فرسایشی و متزلزل خود، روز جاری را اگرچه متعادل آغاز کرد اما رفته رفته بر فشار عرضه ها افزوده شد. البته بررسی روند معاملات این روزهای بازار نشان  می دهد همانطور که تقاضای قوی در بازار وجود ندارد، از طرفی عرضه ی سنگین هم در بازار مشاهده نمی شود و به نظر می رسد بازار در حال تصمیم گیری برای ادامه مسیر است.

 

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 4 هزار 900 واحدی به ارتفاع 2 میلیون و 658 هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با ریزشی به 3800 واحدی به ارتفاع  723 هزار واحد رسید.

 

گفتنی است سه نماد «خودرو»، «ذوب» و «شستا» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «آریا» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «کساپا» و «تکاردان» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «فنر» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

 

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 5 اسفند ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 700 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 350 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

 

در بازار امروز 95 نماد در محدوده مثبت و 318 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 130 نماد در محدوده مثبت و 228 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

برچسب: بازار سرمایه ، شاخص کل ، بورس اوراق بهادار ، شاخص کل هم‌وزنhttps://jahaneghtesad.com/direct/13061


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |