چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 4444 15:11 1402/04/02

کلنگ‌زنی واحد تولید کنسانتره مس رمشک

دسته‌بندی: معادن

کلنگ‌زنی واحد تولید کنسانتره مس رمشک

دسته‌بندی: معادن

معاون امور معادن و صنایع معدنی این اداره کل از کلنگ‌زنی واحد تولید کنسانتره مس رمشک در جنوب کرمان در آغاز دهه تولید و تجارت خبر داد.

محمد مجاز در حاشیه کلنگ‌زنی کارخانه کنسانتره مس رمشک اظهار داشت: اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در جهت افزایش تولید و اشتغالزایی، احداث صنایع معدنی متعددی را در نقاط مختلف این منطقه در دستور کار خود قرار داده و تعداد صنایع معدنی احداث شده در جنوب کرمان بیانگر تحقق این مهم است.

وی افزود: در آغاز دهه تولید و تجارت فاز نخست واحد فرآوری و کنسانتره مس در منطقه رمشک از توابع شهرستان قلعه‌گنج با حضور فرماندار شهرستان و امام جمعه اهل تسنن منطقه رمشک، کلنگ‌زنی شد تا گام مهمی را در جهت رشد تولید، افزایش اشتغالزایی و رسیدن به اهداف نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب برداشته باشیم.

معاون امور معادن و صنایع معدنی اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، خاطرنشان کرد: این واحد با ظرفیت تولید ۵ هزار تن در سال و اشتغالزایی برای ۲۰۰ نفر به‌طور مستقیم با سرمایه‌گذاری ۶ هزار میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۳ هکتار در مدت زمان یک سال احداث خواهد شد.

برچسب: معدن ، جهان اقتصاد ، رشد اقتصادی ، تجارت ، اخبار روز ، فرمانداری ، مس رمشک ، معاونhttps://jahaneghtesad.com/direct/4444


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |