پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 16549 11:45 1403/03/22

پیام تبریک رئیس هیات مدیره چادرملو خطاب به مدیران کادر فنی، بازیکنان و هوادران تیم فوتبال چادرملو اردکان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

پیام تبریک رئیس هیات مدیره چادرملو خطاب به مدیران کادر فنی، بازیکنان و هوادران تیم فوتبال چادرملو اردکان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

بدون تردید این موفقیت، موجب تقویت امید و همدلی در بین آحاد جامعه و به خصوص جوانان خواهد شد و زمینه مناسبی برای ظهور و بروز استعدادهای ورزشی منطقه ایجاد خواهد کرد.

در متن این پیام امده است؛ 

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

 

افتخارآفرینی تیم فوتبال چادرملو اردکان در مسیر دشوار رقابت و صعود به لیگ برتر فوتبال ایران در امتداد موفقیت های مجموعه معدنی و صنعتی چادرملو، نویدبخش افقی نو و چشم‌اندازی جدید برای این مجموعه عظیم می باشد.

 

این موفقیت و صعود شايسته را به همه اهالی ديار استان یزد به ويژه مردم شريف شهرستان اردکان تبريك عرض می كنم.

 

بدون ترديد این موفقیت، موجب تقويت اميد و همدلی در بين آحاد جامعه و به خصوص جوانان خواهد شد و زمينه مناسبی برای ظهور و بروز استعدادهای ورزشی منطقه ايجاد خواهد كرد.

 

شیرین‌تر از صعود، شور و نشاطی است که بواسطه این توفیق در بین کارکنان مجموعه صنعتی چادرملو و نوجوانان و جوانان ورزش دوست این سامان پدید آمده است.

 

اينجانب ضمن تبريك اين صعود غرورانگيز، به نوبه خود از تلاش تمامی بازيكنان، كادر فنی، مسئولان باشگاه، مديران مجموعه صنعتی و معدنی چادرملو، مديران استان و شهرستان بویژه دکتر محمدرضا دشتی اردکانی (نماینده سابق مردم اردکان) که نقشی موثر و بسزا در ایجاد و پویایی باشگاه فرهنگی ورزشی چادرملو اردکان داشتند و همه كسانی كه باعث خلق اين صعود و شادی مردم شدند صميمانه تشكر می كنم.

 

امیدوارم با برنامه ریزی مدون، این موفقیت ها تداوم یابد و تیم فوتبال چادرملو اردکان نماینده شایسته ای برای استان یزد در لیگ برتر فوتبال ایران باشد.

 

محمود صلاحی

رئیس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

برچسب: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، تیم فوتبال چادرملو اردکان ، صعود به لیگ برتر فوتبال ایرانhttps://jahaneghtesad.com/direct/16549


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |