پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 6358 11:28 1402/05/20
استاندار اصفهان در پایان سفر شهرستانی به نجف‌آباد خبر داد؛

ملاقات چهره به چهره با ۱۱۱ نفر و ۱۰۴ مصوبه لازم‌الاجرا برای توسعه و آبادانی شهرستان نجف‌آباد

استاندار اصفهان در پایان سفر شهرستانی به نجف‌آباد خبر داد؛

ملاقات چهره به چهره با ۱۱۱ نفر و ۱۰۴ مصوبه لازم‌الاجرا برای توسعه و آبادانی شهرستان نجف‌آباد

استاندار اصفهان گفت: در جریان سفر شهرستانی شورای اداری استان به شهرستان نجف‌آباد، در مجموع بالغ بر ۱۰۴ مصوبه برای حل کردن مسائل، مشکلات، توسعه و آبادانی این شهرستان اخذ شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، شامگاه هجدهم مردادماه دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جمع خبرنگاران در شهرستان نجف‌آباد، گفت: در بیست و دومین سفر شورای اداری استان قبل از طلوع خورشید مدیران استان در شهرستان نجف‌آباد حضور یافتند و با بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام، واحد‌های صنعتی، پروژه‌های مرتبط با نهضت ملی مسکن، پروژه‌های بنگاه‌های اقتصادی و ... مسائل مختلف شهرستان را مورد رصد و بررسی قرار دادند.

وی افزود: در ادامه سفر با حضور در جلسات مختلف تلاش شد با نگاهی جامع مسائل شهرستان نجف‌آباد بررسی شود.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: در بخشی از سفر جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان نجف‌آباد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و فعالان اقتصادی شهرستان برگزار و ۴۵ مصوبه در حوزه اقتصادی برای شهرستان اخذ شد.

وی ادامه داد: در حوزه عمرانی و زیرساخت نیز جلساتی با محوریت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ویژه شهرستان با حضور شهرداران، دهیاران، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و روستا انجام و ۳۶ مصوبه به تأیید و تصویب رسید.

دکتر مرتضوی گفت: در شورای اداری مشترک استان و شهرستان نیز ۲۳ مصوبه به تأیید رسید و در مجموع بالغ بر ۱۰۴ مصوبه برای حل کردن مسائل، مشکلات، توسعه و آبادانی شهرستان نجف‌آباد اخذ شد.

وی با اشاره به حضور مدیران در جلسات ملاقات مردمی، متذکر شد: خوشبختانه امروز در حوزه مدیریت استان توانستیم با ۱۱۱ نفر از مردم شریف شهرستان چهره به چهره دیدار و گفتگو کنیم.

استاندار اصفهان عنوان کرد: در گذشته ۴۵ واحد راکد و غیرفعال در سطح شهرستان نجف‌آباد بود که تاکنون ۲۲ واحد صنعتی راکد احیاء شدند و امیدواریم باتوجه به حمایت‌های مالی که طی دو سال گذشته از شهرستان شده، در زمانبندی مشخص بتوانیم سایر واحدها را به چرخه فعالیت بازگردانیم.

دکتر مرتضوی گفت: در مجموع ۱۸۲ واحد صنعتی در این شهرستان مشغول به فعالیت هستند که بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

وی ادامه داد: همچنین ۹۶ واحد تولیدی طرح توسعه گرفتند که درصدد حمایت از این واحدها نیز هستیم.

 

برچسب: جهان اقتصاد ، توسعه ، استانداری ، نهضت ملی مسکن ، اخبار روز ، استان اصفهان ، نجف آباد ، آبادانیhttps://jahaneghtesad.com/direct/6358


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |