جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 1338 06:44 1402/01/10

تقدیر شرکت مس از فعالیت جهادگران در جنوب استان کرمان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، جامعه

تقدیر شرکت مس از فعالیت جهادگران در جنوب استان کرمان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، جامعه

در ششمین روز از ماه مبارک رمضان، طی مراسمی از زحمات جهادگران تلاشگر در شهرستان رودبار در جنوب استان کرمان با حضور معاون هماهنگی و مشاوران شرکت ملی صنایع مس ایران تجلیل شد.

به گزارش روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، در این آیین که در فضایی صمیمی برگزار شد، دکتر رحمتی معاون هماهنگی شرکت ملی صنایع مس ایران، حجت‌الاسلام زندیه مشاور فرهنگی‌اجتماعی شرکت مس، حجت‌الاسلام درستکار رئیس مجمع عالی جهادگران کشور، دکتر یخچالی رئیس جهادی بنیاد علوی، مهندس صفری فرمانده قرارگاه سازندگی ثارالله، مهندس پورقاسمی مشاور جهادی شرکت مس و رئیس مجمع جهادگران استان و شاهرخی مسئول بسیج سازندگی استان، با حضور در روستای مزرعه منطقه چاه‌دادخدا از مناطق کم‌برخوردار قلعه‌گنج در جنوب استان کرمان، از فعالیت‌های جهادگران در اردوهای جهادی، پزشکی و عمرانی تقدیر کردند.

حجت‌الاسلام زندیه، مشاور فرهنگی‌اجتماعی شرکت مس در این مراسم گفت: در مناطق هدف استان کرمان و استان‌های دیگر، شرکت مس در کنار و همراه جهادگران عرصه سازندگی است و اکنون در جمع شما جهادگران به منظور تکریم کارهای جهادی هستیم.

شاهرخی، مسئول بسیج سازندگی استان نیز در سخنانی با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی چهار قرارگاه سازندگی در استان کرمان، رتبه بالای استان در زمینه فقر را یادآور شد و گفت: نیاز است در مناطق کم‌برخورداری همچون فاریاب، زهکلوت و قلعه‌گنج، نقش تسهیلگر داشته باشیم.

در این مراسم، شرکت ملی صنایع مس ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود، از جهادگران تلاشگر در جنوب استان کرمان با اهدای هدایایی تجلیل کرد. پایان این مراسم با ضیافت افطار همراه بود.

برچسب: جهان اقتصاد ، شرکت ملی صنایع مس ایران ، اخبار روز ، مسئولیت های اجتماعی ، مجتمع مس سرچشمه ، رفسنجان ، ضیافت افطارhttps://jahaneghtesad.com/direct/1338


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |