سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 310 18:22:00 1401-11-12
رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان خبر داد:

بومی سازی بیش از ۲۵ هزار قطعه در شرکت فولاد خوزستان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، صنایع مادر
رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان خبر داد:

بومی سازی بیش از ۲۵ هزار قطعه در شرکت فولاد خوزستان

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، صنایع مادر

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان؛ آقای رضا طاهری در نخستین همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفتگانه فولادی کشور در اهواز، افزود: فولاد خوزستان با ظرفیت تولید ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تن در سال دومین تولید کننده فولاد کشور است و با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده در افق ۱۴۱۰ به تولید ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن خواهد رسید.

وی بابیان اینکه در سال‌های اخیر شرکت فولاد خوزستان به عنوان یک شرکت طرح محور فعالیت داشته است، عنوان کرد: ۱۴۶ طرح در فولاد خوزستان دردست اجراست و در دهه فجر، ۳۳ طرح به بهره برداری می‌رسد.

 

به گفته رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان، طرح زمزم ۳، طرح اسلب عریض، نیروگاه ۵۲۱ مگاواتی فولاد خوزستان و ده‌ها طرح دیگر ازجمله طرح‌های دردست اجرا هستند.

طاهری درخصوص توجه به بحث محیط زیست و فضای سبز در شرکت فولاد خوزستان افزود: فولاد خوزستان بیش از یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طرح در بحث توسعه محیط زیست اجرا و بیش از ۵۲۴ هکتار فضای سبز ایجاد کرده که این میزان چیزی معادل ۵ برابر تعهد فولاد خوزستان به سازمان محیط زیست است.

رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان در پایان گفت: علاوه بر نقش کلیدی فولاد خوزستان در اقتصاد استان و کشور، توجه خاص به جوامع محلی و مسئولیت‌های اجتماعی یکی دیگر از اقدامات اثرگذار این شرکت بوده است.

برچسب: جهان اقتصاد ، فولاد ، بومی سازی ، اخبار روز ، فولاد خوزستان ، رضا طاهریhttps://jahaneghtesad.com/direct/310
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |