دوشنبه 07 فروردین، 1402

کدخبر: 124897 12:11:43 1399-09-26
کنتور، لوله و اتصالات آبی را عایق بندی کنید

کنتور، لوله و اتصالات آبی را عایق بندی کنید

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
کنتور، لوله و اتصالات آبی را عایق بندی کنید

کنتور، لوله و اتصالات آبی را عایق بندی کنید

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به کاهش دمای هوا، از مردم تمام استان، خواست نسبت به عایق بندی کنتور، لوله و اتصالات آبی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، محمد کربلایی ابراهیمی با اشاره به آغاز فصل سرما و برودت هوا، از هم استانی‌های عزیز خواست به منظور جلوگیری از ترکیدگی، یخ‌زدگی و قطع آب نسبت به عایق‌بندی و ایجاد پوشش مناسب برای  کنتور، لوله و اتصالات آبی که در مجاورت هوای آزاد قرار دارند سریعاً اقدم کنند.

وی همچنین یادآور شد: در صورتی که کنتور و لوله‌های آب دچار یخ‌زدگی شد برای رفع مشکل هرگز از حرارت مستقیم و ریختن آب جوش بر قسمت‌های یخ‌زده استفاده نشود، چرا که موجب ترکیدگی لوله‌ها می‌شود.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان قم به شهروندان توصیه کرد: برای رفع مشکل یخ‌زدگی با صبر و حوصله از آب ولرم، حرارت غیرمستقیم و سشوار استفاده کنند.

وی ضمن تأکید مجدد بر لزوم عایق‌بندی کنتور تأکید کرد: با توجه به قوانین و مقررات موجود، در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از عدم رعایت نکات ایمنی یاد شده و نامناسب بودن محل کنتور و لوله‌کشی ساختمان، هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص جبران خسارت متوجه شرکت آب و فاضلاب نخواهد بود.

وی همچنین در پایان گفت: شهروندان گرامی می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص مسائل مربوط به آب و فاضلاب، با شماره سامانه تلفنی 122 قم تماس بگیرند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |