شنبه 15 بهمن، 1401

کدخبر: 10897 15:42:06 1393-12-13
بزرگترین بورس بین‌المللی گردشگری جهان در برلین

بزرگترین بورس بین‌المللی گردشگری جهان در برلین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
بزرگترین بورس بین‌المللی گردشگری جهان در برلین

بزرگترین بورس بین‌المللی گردشگری جهان در برلین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

نمایشگاه ITB برلین که مهم‌ترین مرکز معرفی و رایزنی فعالان حوزه گردشگری جهان است‌، چهارشنبه کار خود را آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، چهل‌ونهمین دوره برگزاری نمایشگاه ITB (بورس بین‌المللی گردشگری) امروز با حضور نمایندگان ۱۸۰ کشور جهان در برلین - پایتخت آلمان - آغاز به کار کرد.
این رویداد گردشگری، مهم‌ترین مرکز رایزنی فعالان این حوزه است که هر ساله از چهارم تا هشتم ماه مارس میزبان هتل‌داران‌، راهنماهای تور‌، برگزارکنندگان تور‌های مسافرتی، خطوط هوایی و کمپانی‌های کرایه ماشین است.
ایران با ۲۰ حضور، یکی از شرکت‌کنندگان قدیمی ITB به حساب می‌آید که برای مشارکت با برگزارکننده آلمانی این نمایشگاه در سال ۲۰۱۸ اعلام آمادگی کرده است. امسال ایران یکی از وسیع‌ترین غرفه‌ها تاکنون را به خود اختصاص داده و در کنار ۱۱ هزار شرکت‌کننده دیگر میزبان حداقل ۱۷۰ هزار بازدیدکننده خواهد بود.
در سال ۲۰۱۲ حدود ۷۰۰۰ روزنامه‌نگار که ۱۵۰۰ تن از آن‌ها خارجی بودند‌، برای پوشش اخبار این گردهمایی راهی برلین شدند. علاوه بر این، نمایندگانی از مهم‌ترین نشریات و مجلات گردشگری‌، خبرنگاران گردشگری و تجاری ۹۴ کشور جهان در این رویداد شرکت داشتند. اهمیت بورس گردشگری برلین تا حدی است که «آنگلا مرکل» سیاستمدار آلمانی شخصا در افتتاحیه یکی از دوره‌ها حضور پیدا کرد.
برنامه‌های و نشست‌های متعددی در ITB برپا می‌شود که کنفرانس‌های مطبوعاتی، مراسم معرفی محصولات و نشست‌هایی برای تبادل اطلاعات از آن جمله هستند. امسال بورس بین‌المللی گردشگری برلین با مشارکت کشور مغولستان برگزار شده است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |