چهارشنبه 02 فروردین، 1402

کدخبر: 133228 08:04:09 1399-11-27
تفقد از خانواده شهدا وظیفه سازمان منطقه آزاد قشم است

تفقد از خانواده شهدا وظیفه سازمان منطقه آزاد قشم است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
تفقد از خانواده شهدا وظیفه سازمان منطقه آزاد قشم است

تفقد از خانواده شهدا وظیفه سازمان منطقه آزاد قشم است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم به نقل از روزنامه جهان اقتصاد ، حمیدرضا مؤمنی در دیدار با عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان هرمزگان، اظهار کرد: برای کمک به حل مشکلات جاری از جمله اشتغال اعضای خانواده شهدا و ایثارگران برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: سازمان منطقه آزاد قشم وظیفه خود می‌داند که به شکل مستمر، پیگیر مسائل مربوط به خانواده شهدا و ایثارگران جزیره باشد و با ایجاد ارتباطات قوی، تسهیلاتی را برای حل و فصل مشکلات این خانواده‌های عزیز و ارجمند فراهم کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: ساماندهی گلزار شهدای قشم نیز یکی از موضوعاتی است که برای آن برنامه ریزی شده و در آینده نزدیک شاهد اجرای عملیات بهسازی آن خواهیم بود.
به گفته مؤمنی؛ فرهنگ ایثار و شهادت پیشنه ای عمیق و محکم در فرهنگ دینی ما دارد و باید با قدردانی از این روحیه و فرهنگ زمینه ساز ترویج و نشر آن در جامعه باشیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با بسیج امکانات موجود و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای حمایت و خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در ابعاد مادی و معنوی به کار گرفته شود.
براساس این گزارش، عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان هرمزگان نیز در این جلسه با تقدیر از نگاه ویژه سازمان منطقه آزاد قشم برای ارائه خدمات شایسته به خانواده شهدا و ایثارگران در جزیره، گفت: طی سال‌ها و بویژه در ماه‌های گذشته اقدامات خوبی در حوزه‌های خدمات رسانی به خانواده شهدا و همچنین موضوعات فرهنگی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: ساماندهی گلزار شهدای قشم یکی از موضوعاتی است که امیدواریم با همکاری و همراهی سازمان منطقه آزاد قشم در زمانی کوتاه‌تر و طی ماه‌های آینده اجرایی شده و به اتمام برسد.
مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران استان هرمزگان تصریح کرد: در حوزه‌های فرهنگی بویژه استفاده از فضاهای شهری مانند نوسازی و نصب تمثال‌های جدید شهدا نیز فعالیت‌های خوبی انجام گرفته که شایسته تقدیر است.
گفتنی است در ابتدای این جلسه فرزاد میراب زاده اردکانی مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور خانواده شهدا و ایثارگران و نرگس بحرینی رییس اداره بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان قشم گزارشی درباره فعالیت‌های صورت گرفته در ارتباط با رسیدگی به وضعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران طی ماه‌های گذشته ارائه کردند.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |