پنج شنبه 04 مرداد، 1403

کدخبر: 1178 13:01 1393/01/27
افتتاح نخستین دفترکارگزار ایرانی در لندن

افتتاح نخستین دفترکارگزار ایرانی در لندن

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
افتتاح نخستین دفترکارگزار ایرانی در لندن

افتتاح نخستین دفترکارگزار ایرانی در لندن

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارسرمایه : دفتر شرکت کارگزاری مهرآفرین در لندن با حضور دکتر  قالیباف مدیر عامل بورس تهران، امیر هامونی، مدیر عامل فرابورس به همراه جمعی از مدیران بازار پولی و مالی در لندن افتتاح شد .
شاهین چراغی، رییس هیت مدیره کارگزاری مهرآفرین با اعلام خبر بالا گفت: پس از توفیقات دولت در مذاکرات ژنو و سفر هیات های مختلف اقتصادی از کشورهای مختلف با توجه به پتانسیل بازار سرمایه ایران برای سرمایه گذاران خارجی و لزوم تسهیل  دسترسی سرمایه گداران خارجی به بازارسرمایه ایران و موقعیت مناسب لندن به عنوان مرکز مالی جهان نخستین دفتر کارگزاری ایرانی در لندن افتتاح شد.
وی تصریح کرد: این دفتر پس از اخذ مجوزات لازم و قانونی فعالیت در انگلستان و همچنین اخذ مجوزهای لازم از بورس ایران به طور رسمی مورد افتتاح قرار گرفت.
چراغی افزود: علاوه بر تسهیل دسترسی سرمایه گذاران خارجی  با دفتر لندن، این دفتر جهت افزایش دانش و تجربه مالی مدیران و کارشناسان کشور شروع به برنامه ریزی دوره  و کارگاه های آموزشی با بورس ها و موسسات مالی در لندن کرده و ثبت نام در این دوره ها به زودی  برای علاقه مندان شروع می شود.
کارگزاری مهر آفرین با مشارکت تامین سرمایه امین و گروه مالی ملت توانسته است پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار،  شرکت پردازش اطلاعات مالی نوآوران امین را برای استفاده سرمایه گذاران داخلی و خارجی که نیازمند پردازش اطلاعات مالی هستند راه اندازی کند.
چراغی افزود: با توجه به نیاز سرمایه گذاران خارجی به اطلاعات بازارسرمایه  ایران خوشبختانه با همکاری و مشارکت تامین سرمایه امین وگروه مالی ملت پس از تقریبا شش سال کار مداوم این شرکت نیز  فعالیت  خود را آغاز کرد که مدیران، کارشناسان و سرمایه گذاران  داخلی و خارجی از خدمات این پردازشگر  به زبان فارسی و انگلیسی میتوانند به صورت آنلاین  استفاده کننند.
به گزارش سنا ، در افتتاح دفتر مهرآفرین تعدادی از سرمایه گذاران آلمانی و انگلیسی و همچنین ایرانیان کارآفرین و موفق مقیم لندن نیز حضور داشتند.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |