جمعه 19 خرداد، 1402

کدخبر: 13206 13:56:23 1394-03-19
اخبار کوتاه امورزیربنایی ۲۰ خرداد

اخبار کوتاه امورزیربنایی ۲۰ خرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
اخبار کوتاه امورزیربنایی ۲۰ خرداد

اخبار کوتاه امورزیربنایی ۲۰ خرداد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

مذاکره مقامهای نفتی ایران و شل در تهران

محمد حسن پیوندی معاون مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اعلام خبر دیدار مدیران ارشد شرکت های خارجی در تهران گفت: نقطه تمرکز و ثقل تمام این دیدارها با طرف های خارجی از جمله شرکت هلندی شل، گفت وگو در خصوص نحوه ادامه یا همکاری های مشترک و سرمایه گذاری های جدید در صنعت پتروشیمی ایران بود.

بانک شماره‌های موبایل کشور ۲۳۰میلیون شد

با واگذاری نامبرینگ‌های جدید توسط وزارت ارتباطات، ظرفیت شماره‌های تلفن همراه کشور به ۲۳۰میلیون رسید.به گزارش تسنیم، نامبرینگ یا شماره تلفن‌های ثابت و سیار جزو دارایی‌های ملی به حساب می‌آید و از این جهت همواره دستگاه‌های نظارتی در بخش ارتباطات، اپراتورهای ثابت و سیار را از اتلاف این منبع بر حذر داشته‌اند.

فریبکارانه با مردم حرف نمی‌زنیم

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان این‌که فریبکارانه با مردم حرف نمی‌زنیم و صادقانه از مشکلات مسکن مهر صحبت کرده‌ایم، گفت:‌ اگر متقاضیان آورده خود را واریز نکنند شک نداشته باشید پروژه‌های طرح مهر به اتمام نمی‌رسد.محسن نریمان در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت عمران پردیس تغییر صورت گرفته را در راستای اتمام پروژه های مسکن مهر دانست.

تصویب برنامه ملی دانشنامه های برخط

کمیسیون عالی ارتقای تولید محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور برنامه ملی دانشنامه های برخط را براساس مصوبه جلسه هجدهم شورای عالی فضای مجازی کشور مورخ ۱۰/۳/۹۳ درخصوص «مجموعه اقدامات دارای فوریت فضای مجازی کشور» تصویب کرد.این برنامه با بهره گیری حداکثری از ظرفیت سازمان ها و دستگاه های مختلف و ایجاد هماهنگی میان آنها تدوین شده است.

۵۲۰ شهر کشور با تنش آبی مواجه هستند

رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: هم اکنون ۵۲۰ شهر و ۱۳ مرکز استان در کشور با مشکل کم آبی یا تنش آبی مواجه هستند.اسماعیل نجار در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه اکنون با بحران کم آبی در کشور مواجه هستیم، افزود: برای عبور از این بحران، مردم، کشاورزان و مسوولان باید همکاری کنند.

حجم آب سد کرخه به یک پنجم کاهش یافته است

مدیر عامل سد و نیروگاه کرخه گفت: حجم آب ذخیره شده در دریاچه این سد به یک پنجم کاهش یافته است.فریدون صالحی فر گفت: با توجه به کاهش نزولات آسمانی، برای جلوگیری از تشدید بحران آب در آینده باید راهکار استفاده بهینه از منابع آب در کشور نهادینه شود.‏

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |