سه شنبه 08 اسفند، 1402

کدخبر: 12659 12:50 1402/11/24
مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان:

گسترش مباحث HSE از ضروریات صنعت دامپروری است

مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان:

گسترش مباحث HSE از ضروریات صنعت دامپروری است

مدیرعامل اتحادیه دامداران استان اصفهان بر گسترش مباحث HSE درصنعت دامپروری تاکید کرد.

حسن جعفری در حاشیه کنفرانس علمی HSE  با اشاره به ضرورت گسترش مباحث HSE در صنعت دامپروری گفت: از جمله اهداف و دغدغه ما در اتحادیه دامداران معرفی و پیاده سازی HSE در تعاونی ها و دامداری های استان است.

وی برگزاری کنفرانس علمی HSE در استان را نشان از اهمیت بالای جایگاه نیروی انسانی، بهداشت،ایمنی و محیط زیست در دامداری های استان برشمرد و افزود: این رویداد برای اولین بار است که در کشور در حوزه سلامت گاو شیری برگزار می گردد.

جعفری خاطرنشان کرد: از جمله فواید مهم پیاده سازی مباحث HSE در دامداری ها می توان به،بها دادن به سلامت روح و جسم پرسنل، ایجاد محیط امن،بهداشتی و دور از استرس، کاهش آسیب ها و خطرات، ارتقای سلامت دام و افزایش راندمان تولید اشاره کرد.

این مقام مسئول از برنامه‌های مورد نظر در حوزه آموزش اتحادیه دامداران استان اصفهان خبرداد و گفت: قصد داریم سالی یکبار کنفرانس علمی HSE را در سطح استان برگزار کنیم تا از این طریق بتوانیم مباحث آموزشی وعلمیHSE را در واحدهای تولیدی بخصوص واحدهای تولید شیر و گوشت استان و حتی کشور گسترش دهیم تا در نهایت زمینه امنیت خاطر کارکنان و کارفرمایان حوزه دامپروری و تامین امنیت غذایی کشور را فراهم سازیم.

 

برچسب: صنعت دامپروری ، اصفهان ، HSE ، اتحادیه دامداران استان اصفهان ، کنفرانس علمی HSEhttps://jahaneghtesad.com/direct/12659


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |