چهارشنبه 09 اسفند، 1402

کدخبر: 10005 13:30 1402/09/07
فرمانده انتظامی شهرستان نائین خبرداد؛

کشف محموله ۸ میلیاردی سوخت قاچاق در نائین

فرمانده انتظامی شهرستان نائین خبرداد؛

کشف محموله ۸ میلیاردی سوخت قاچاق در نائین

فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف 33 هزار لیتر نفت گاز خارج از شبکه توزیع و قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ هادی کیان مهر بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز فرماندهی انتظامی شهرستان نائین در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون تانکر دار مشکوک و به آن دستور توقف دادند.

 

وی با بیان اینکه راننده خودرو هیچ گونه مدرک معتبر و قانونی برای حمل بار خود نداشت افزود: در بازرسی صورت گرفته  33 هزار لیتر سوخت از نوع نفت گاز که به صورت خارج از شبکه توزیع و قاچاق حمل و راننده قصد خروج آن از کشور  را داشت کشف شد. .

 

فرمانده انتظامی شهرستان نایین ارزش محموله مکشوفه را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه 8 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت:  در این رابطه راننده خودرو  دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نائین با تاکید بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا، سوخت و مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های 110 به پلیس اطلاع دهند .

 

برچسب: قاچاق سوخت ، فرمانده انتظامی شهرستان نائینhttps://jahaneghtesad.com/direct/10005


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |