چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 12082 14:15 1402/11/07

پیرحسینلو مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس شد

پیرحسینلو مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس شد

محمدرضا پیرحسینلو با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش جهان اقتصاد و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، پس از آن که در ۲۲ مهرماه محمدرضا پیرحسینلو به عنوان سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس معرفی شده بود، طی حکمی از سوی محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو وی رسماً به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.

 

شایان ذکر است پیرحسینلو از مدیران باسابقه‌ی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به حساب می‌آید که در سالیان گذشته سمت هایی همچون مدیرعاملی آلومینای جاجرم، مدیریت مجتمع فروکروم جغتای، معاونت منابع انسانی، بازرسی و امور مدیران سازمان ایمیدرو را بر عهده داشته است.

 

گفتنی است در زمان سرپرستی وی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس شاهد تسریع در پیشرفت پروژه‌ها و همچنین بهبود روند فرآیندهای سازمانی بوده‌ایم و این مساله رضایت سرمایه گذاران و پرسنل را افزایش داده است.

برچسب: ایمیدرو ، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ، محمدرضا پیرحسینلو ، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایرانhttps://jahaneghtesad.com/direct/12082


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |