چهارشنبه 29 فروردین، 1403

کدخبر: 5646 02:37 1402/05/01
در مجمع عمومی عادی سالیانه فملی تصویب شد

پرداخت سود ۴۸۰ ریالی فملی به ازای هر سهم

دسته‌بندی: بورس ، صنایع مادر
در مجمع عمومی عادی سالیانه فملی تصویب شد

پرداخت سود ۴۸۰ ریالی فملی به ازای هر سهم

دسته‌بندی: بورس ، صنایع مادر

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی صنایع مس ایران، مقرر شد به ازای هر سهم مبلغ 480 ریال سود نقدی به صاحبان سهام پرداخت شود.

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ملی مس که با حضور 76 درصدی سهامداران برگزار شد، 80 تومان سود به ازای هر سهم در نظر گرفته شد و مقرر گردید 40 درصد آن صرف توسعه و سرمایه گذاری و 60 درصد باقی مانده (48 تومان به ازای هر سهم) به صورت نقدی بین سهامداران شرکت تقسیم شود. 

بر اساس این گزارش، دستور جلسه این مجمع شامل استماع گزارش عملکرد هیأت مدیره برای سال مالی منتهی به 29/12/1401 استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت در مورد حساب‌ها و عملکرد سال مالی منتهی به 29/12/1401 تصمیم‌گیری در خصوص تقسیم سود، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی 1402‌، تعیین روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی 1402‌، سایر مواردی بود که مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در این مجمع، با تصویب سهامداران روزنامه کثیرالانتشار  «دنیای اقتصاد» و روزنامه «جهان صنعت»  برای درج آگهی های شرکت ملی صنایع مس ایران در سال 1402 انتخاب شدند.

همچنین موسسه حسابرسی و خدمات مالی "ایران مشهود" به سمت حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی شرکت و موسسه حسابرسی "دش و همکاران" به عنوان بازرس علی البدل تعیین شدند. 

گفتنی است پس از پایان جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه، مجمع فوق العاده مس با دستور جلسه تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس برگزارشد.

 

منبع: مس پرس

برچسب: سهام ، جهان اقتصاد ، صنایع مس ایران ، مجمع عمومی ، شرکت ملی مس ، اخبار روزhttps://jahaneghtesad.com/direct/5646


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |