دوشنبه 27 فروردین، 1403

کدخبر: 1514 19:42 1402/01/20
فرمانده کل انتظامی کشور:

مبارزه با قاچاق کالا زمینه ساز رشد تولید است

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه
فرمانده کل انتظامی کشور:

مبارزه با قاچاق کالا زمینه ساز رشد تولید است

دسته‌بندی: اقتصاد کلان ، جامعه

سرداراحمدرضا رادان در جلسه کمیسیون ویژه عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگان در ماه پرخیر و برکت رمضان، اظهار داشت: رمضان ماهی است که خداوند متعال به این بهانه عطا و بخشش خود را چندین برابر می‌کند و معروف است که اگر یک آیه در این ماه خوانده شود، ۱۰ برابر آن ثواب می‌نویسند و حتی به خواب روزه دار هم ثواب می‌دهند.

وی با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ سال پر فراز و نشیبی برای نیروهای فراجا بود و سال ۱۴۰۲ را هم با مأموریت‌های سنگین آغاز کردند، گفت: ارزیابی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد الحمدلله فرماندهی انتظامی استان اصفهان در انجام ماموریت‌هایش موفق بوده و در طرح نوروزی هم این فرماندهی توانسته شرایط خوبی را در حوزه نظم و امنیت رقم بزند که جا دارد تا از فرمانده انتظامی استان و همه فرماندهان و کارکنان این مجموعه تقدیر و تشکر کنم.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران احساس امنیت را مهمتر از خود امنیت عنوان کرد و اظهار داشت: باید در تمام بخش‌های انتظامی و حتی امور ترافیکی به گونه‌ای رفتار شود که حس امنیت و آرامش با تمام وجود به مردم انتقال یابد.

وی با بیان اینکه امروز در زمینه کنترل و زمین گیر کردن اراذل و اوباش موفقیت‌های خوبی در فراجا به دست آمده و مردم هم تا حد زیادی در این بخش رضایت دارند، گفت: بایستی همین روند در حوزه مبارزه با سارقان و خرده فروشان مواد مخدر هم با قوت و شدت بیشتر دنبال شود.

سردار رادان به اولویت‌های فراجا در سال ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: همانطور که مبارزه با سرقت از اولویت‌های سال گذشته بود، امسال هم این موضوع در اولویت قرار دارد و باید با تمام قوت دستگیری سارقان دنبال شود. علاوه بر این موضوع برخورد با خرده فروشان و معتادان متجاهر هم از اولویت‌های دیگر فراجا در سال جاری است.

فرمانده کل انتظامی کشور به نامگذاری سال ۱۴۰۲ به نام «مهار تورم، رشد تولید» از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان داشت: مبارزه قاطعانه با قاچاق کالا یکی از ارکان مهم تحقق شعار سال به شمار می‌آید و در این خصوص تقویت پلیس امنیت اقتصادی فراجا در دستور کار قرار گرفته تا با توان و ظرفیت بیشتری مأموریت مقابله با قاچاقچیان کالا را دنبال کند.

سردار رادان با بیان اینکه مطمئناً کار و عملیات پلیس در این حوزه زمینه ساز رشد تولید خواهد بود، تصریح کرد: تولیدکنندگان و کارآفرینان باید بدانند که زیر چتر حمایتی فراجا قرار دارند و پلیس با تمام وجود از آنان حمایت و پشتیبانی می‌کند.

 

 

برچسب: جهان اقتصاد ، مهار تورم ، معتادان متجاهر ، رشد تولید ، سرقت ، اخبار روز ، فراجا ، خرده فروشان ، سردار رادان ، اراذل و اوباشhttps://jahaneghtesad.com/direct/1514


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |