دوشنبه 07 اسفند، 1402

کدخبر: 9562 00:26 1402/08/25

شهرام بقراط، صدای فولاد خراسان، توسط صبا فولاد خلیج فارس تجلیل شد

شهرام بقراط، صدای فولاد خراسان، توسط صبا فولاد خلیج فارس تجلیل شد

در یک مراسم با شکوه که با حضور چهره‌های مطرح در عرصه روابط عمومی برگزار شد، از خدمات ارزنده شهرام بقراط، مدیر روابط عمومی فولاد خراسان، تجلیل شد.

 این مراسم که در راستای اولین نشست کشوری روابط عمومی اینده توسط شرکت صبا فولاد خلیج فارس در بندرعباس برگزار شد، مورد استقبال و توجه گسترده مخاطبان و رسانه‌ها قرار گرفت.

شهرام بقراط که ۳۶ سال سابقه خدمت در عرصه روابط عمومی مجتمع فولاد خراسان را داشت، به عنوان صدای فولاد خراسان شناخته می‌شد و با حرفه‌ای بودن، اخلاق، صداقت و تعهد خود، اعتماد و احترام همه را به دست آورده بود. وی با تلاش و کوشش خود، به ارتقای سطح علمی و عملی خود و دیگران کمک کرده بود و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت فولاد خراسان داشته بود. وی همچنین در برگزاری مختلف فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و خیریه شرکت نیز نقش داشته بود.

دکتر دشتیانه، مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس، در این مراسم، از خدمات و فعالیت‌های شهرام بقراط ستایش کرد و گفت: «شهرام بقراط یکی از پیشکسوتان و مدل‌های الگوی روابط عمومی در کشور است که با تجربه، دانش و مهارت خود، به ایجاد تصویر مثبت و مورد اعتماد برای فولاد خراسان کمک کرده است. وی همیشه با روحیه مثبت، خلاق و پویا، به ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مخاطبان و ذی‌نفعان پرداخته است. وی نمونه‌ای از انسانی متعهد، متواضع و محبوب است که با همکاران و رسانه‌ها رابطه صمیمی و صادقانه داشته است. ما از وی به عنوان یکی از ارزشمندترین اعضای خانواده فولاد خراسان تقدیر و تشکر می‌کنیم و برای او آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.»

در این مراسم، شهرام بقراط نیز با ابراز قدردانی از مدیرعامل و همکاران خود، گفت: «من افتخار دارم که ۳۶ سال از عمرم را در خدمت به فولاد خراسان سپری کرده‌ام. فولاد خراسان برای من نه تنها یک محل کار، بلکه یک خانواده بوده است. من در این مدت، شاهد رشد و تحولات بزرگی بوده‌ام که به لطف تلاش و همت همه همکاران و مدیران انجام شده است. من از اینکه بتوانم صدای فولاد خراسان باشم و به ارتباط با مخاطبان و رسانه‌ها بپردازم، خوشحال و مفتخر هستم. من از همه کسانی که در این مسیر همراه و یار من بوده‌اند، از جمله خانواده، همکاران، رسانه‌ها و مخاطبان، صمیمانه سپاسگزارم.»

این مراسم تجلیل از شهرام بقراط، یکی از برجسته‌ترین بخش‌های نشست کشوری روابط عمومی اینده بود که با حضور و همکاری افراد و نهادهای مختلف، به موفقیت رسید. این نشست نشان داد که روابط عمومی یکی از عوامل کلیدی در ارتباط با مخاطبان و ذی‌نفعان و ایجاد تصویر مثبت و مورد اعتماد برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است. این نشست همچنین فرصتی بود برای اشتراک گذاری تجربیات و دانش و ارائه پیشنهادات و راهکارهایی برای بهبود و ارتقای وضعیت روابط عمومی در آینده است

 

برچسب: فولاد خراسان ، شرکت صبا فولاد خلیج فارس ، شهرام بقراط ، صدای فولاد خراسانhttps://jahaneghtesad.com/direct/9562


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |